Четверг, декабря 09, 2021
 • Запрошуємо на вакцинацію!
  Запрошуємо на вакцинацію!

  КП «Чугуївський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Чугуївської міської ради Харківської області повідомляє, що  центр вакцинації від коронавірусної інфекції за адресою: м. Чугуїв, вул. Леонова, 4а, який працюватиме 7 днів на тиждень з 9.00 до 18.00.
  Мешканці Чугуївської територіальної громади матимуть можливість зробити щеплення від COVID-19 щоденно, враховуючи вихідні та святкові дні.
  Зробити щеплення зможуть усі охочі віком від 18 років.
  Вакцинація в центрі проводиться безпечними та ефективними вакцинами, які дозволені до використання в МОЗ України: Модерна, Астразенека, Короновак, Пфайзер.
  В центрі вакцинації працюють досвідчені медичні працівники, які пройшли навчання у Харківському обласному лабораторному центрі з приводу роботи з імунобіологічними препаратами та мають відповідні сертифікати.Вакцинація проводиться двократно. Після отримання 2-х доз вакцинації є можливість отримати у свого сімейного лікаря міжнародне свідоцтво про вакцинацію.
  Всю неохідну інформацію щодо щеплення можна отримати за номером 0675793706, який працює з 9.00 до 18.00.
  Нагадуємо, що вакцинація проводиться безкоштовно!Піклуйтеся про своє здоров’я та своїх рідних заздалегідь. Бажаємо всім міцного здоров’я!Адміністрація центру.

4 жовтня міський голова Галина Мінаєва провела робочу зустріч з керівником відділу Міністерства у справах ветеранів в Харківській області Оленою Знатковою

За словами Олени Знаткової, призначеної на цю посаду всього чотири місяці тому, наразі її першочергове завдання – активізувати взаємодію структур Міністерства у справах ветеранів з місцевими органами самоврядування і державної влади Харківщини. І невипадково один зі своїх перших візитів в громади вона здійснила до Чугуївської: саме у нас зосереджена найбільша кількість ветеранів бойових дій на Сході України, та й кількість внутрішньо переміщених осіб теж значна.

Галина Мінаєва зі свого боку зазначила, що Чугуївська міська рада вкрай зацікавлена в налагодженні максимальної співпраці з обласним представництвом Міністерства у справах ветеранів, і сподівається на сприяння у вирішенні цілого ряду вкрай гострих проблемних питань, актуальних для всіх громад України, і особливо таких, як Чугуївська. Зокрема, мова йде про виплати ветеранам ООС/АТО коштів до 5 травня за рішеннями судів, компенсації пільгового проїзду та виділення земельних ділянок ветеранам. Всі ці, на перший погляд зовсім різні, питання, об'єднує одне – зобов'язання держави перед своїми захисниками в підсумку перекладаються на плечі місцевих громад без надання відповідних ресурсів. Наприклад, коштами з державного бюджету на виплати до 5 травня в Чугуєві в даний час забезпечена лише четверта частина ветеранів, які вже отримали на руки позитивне рішення судів.

За підсумками свого візиту до Чугуєва Олена Знаткова пообіцяла найближчим часом донести до свого керівництва не тільки вищезазначені проблеми, а й пропозиції керівництва Чугуївської міської ради щодо їх вирішення. Відповідні листи будуть найближчим часом підготовлені Чугуївським управлінням соціального захисту населення та направлені на адресу відділу Міністерства у справах ветеранів в Харківській області.