Четверг, декабря 09, 2021
 • Запрошуємо на вакцинацію!
  Запрошуємо на вакцинацію!

  КП «Чугуївський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Чугуївської міської ради Харківської області повідомляє, що  центр вакцинації від коронавірусної інфекції за адресою: м. Чугуїв, вул. Леонова, 4а, який працюватиме 7 днів на тиждень з 9.00 до 18.00.
  Мешканці Чугуївської територіальної громади матимуть можливість зробити щеплення від COVID-19 щоденно, враховуючи вихідні та святкові дні.
  Зробити щеплення зможуть усі охочі віком від 18 років.
  Вакцинація в центрі проводиться безпечними та ефективними вакцинами, які дозволені до використання в МОЗ України: Модерна, Астразенека, Короновак, Пфайзер.
  В центрі вакцинації працюють досвідчені медичні працівники, які пройшли навчання у Харківському обласному лабораторному центрі з приводу роботи з імунобіологічними препаратами та мають відповідні сертифікати.Вакцинація проводиться двократно. Після отримання 2-х доз вакцинації є можливість отримати у свого сімейного лікаря міжнародне свідоцтво про вакцинацію.
  Всю неохідну інформацію щодо щеплення можна отримати за номером 0675793706, який працює з 9.00 до 18.00.
  Нагадуємо, що вакцинація проводиться безкоштовно!Піклуйтеся про своє здоров’я та своїх рідних заздалегідь. Бажаємо всім міцного здоров’я!Адміністрація центру.

По мірі того, як наближається до завершення частина робіт, яку проводять мостобудівники, все більш актуальними стають питання благоустрою прилеглої до об'єкта території

Робота в цьому напрямку вже розпочалась. Перед керівництвом міської ради стоїть завдання – зробити так, щоб міст і його околиці були не тільки зручними для пересування чугуївців, але і приносили жителям громади естетичне задоволення. Виконання цього завдання, а також низку технічних моментів міський голова Галина Мінаєва обговорила сьогодні з керівником КП «Чугуївський комунальний комплекс» і представниками підрядної організації, що займається роботами з благоустрою.

На додаток до елементів освітлення, тротуарів і лавок планується обладнати в районі моста і оглядовий майданчик, який, немає сумніву, з часом стане улюбленим місцем для відвідування городян.