Воскресенье, сентября 19, 2021
 • Запрошуємо на вакцинацію!
  Запрошуємо на вакцинацію!

  КП «Чугуївський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Чугуївської міської ради Харківської області повідомляє, що 22. 07.2021 відкрився центр вакцинації від коронавірусної інфекції за адресою: м. Чугуїв, вул. Леонова, 4а, який працюватиме 7 днів на тиждень з 8.00 до 18.00.
  Мешканці Чугуївської територіальної громади матимуть можливість зробити щеплення від COVID-19 щоденно, враховуючи вихідні та святкові дні.
  Зробити щеплення зможуть усі охочі віком від 18 років.
  Вакцинація в центрі проводиться безпечними та ефективними вакцинами, які дозволені до використання в МОЗ України: Модерна, Астразенека, Короновак, Пфайзер.
  В центрі вакцинації працюють досвідчені медичні працівники, які пройшли навчання у Харківському обласному лабораторному центрі з приводу роботи з імунобіологічними препаратами та мають відповідні сертифікати.Вакцинація проводиться двократно. Після отримання 2-х доз вакцинації є можливість отримати у свого сімейного лікаря міжнародне свідоцтво про вакцинацію.
  В центрі продовжується ведення реєстру записів в чергу на вакцинацію від COVID-19. Всю неохідну інформацію щодо щеплення можна отримати за номером 0675793706, який працює з 8.00 до 18.00.
  Нагадуємо, що вакцинація проводиться безкоштовно!Піклуйтеся про своє здоров’я та своїх рідних заздалегідь. Бажаємо всім міцного здоров’я!Адміністрація центру.

Електричні підйомники на акумуляторах призначені для підняття і транспортування сходами людей, які не можуть пересуватися самостійно та потребують догляду. Обладнання надійшло до терцентру від німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ в рамках договору про місцеву фінансову допомогу

– Найближчим часом очікуємо на нові поставки реабілітаційного та іншого обладнання від компанії GIZ для нашого терцентру, – розповідає міський голова Галина Мінаєва, яка сьогодні перебувала з робочим візитом у соціальному закладі. – Я вдячна нашим німецьким партнерам за багаторічну співпрацю та допомогу у вирішенні важливих завдань в різних сферах життєдіяльності громади.

Під час візиту до терцентру міського голови були вирішені й інші важливі питання. Найближчим часом за кошти міського бюджету буде встановлено систему вентиляції в залі ЛФК та в приміщенні пункту прокату, які розташовані на цокольному поверсі будівлі.

Серед інших позитивних новин у житті соціального закладу – початок реалізації з 1 вересня проєкту «Соціальна громада – центр соціальної активності», який був підготовлений фахівцями терцентру для участі у проєкті «Зміцнення ресурсів заради сталого розвитку приймаючих громад на сході України» за підтримки німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ.

Метою проєкту терцентру «Соціальна громада – центр соціальної активності» є покращення рівня надання соціальних послуг та впровадження нових соціальних послуг «Соціальної адаптації» та «Соціальної реабілітації» на території віддалених населених пунктів Чугуївської громади, а саме створення Центру соціальної активності в Кочетку, який буде обладнано всім необхідним для надання соціальних послуг мешканцям селища, та підвищення професійної кваліфікації працівників терцентру. Серед іншого очікується придбання за кошти німецьких партнерів електроскутерів та трицикла (вантажного електроскутера) для соціальних робітників терцентру. Терміни реалізації проєкту – з 1 вересня 2021 року до 28 лютого 2022 року.