Воскресенье, сентября 19, 2021
 • Запрошуємо на вакцинацію!
  Запрошуємо на вакцинацію!

  КП «Чугуївський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Чугуївської міської ради Харківської області повідомляє, що 22. 07.2021 відкрився центр вакцинації від коронавірусної інфекції за адресою: м. Чугуїв, вул. Леонова, 4а, який працюватиме 7 днів на тиждень з 8.00 до 18.00.
  Мешканці Чугуївської територіальної громади матимуть можливість зробити щеплення від COVID-19 щоденно, враховуючи вихідні та святкові дні.
  Зробити щеплення зможуть усі охочі віком від 18 років.
  Вакцинація в центрі проводиться безпечними та ефективними вакцинами, які дозволені до використання в МОЗ України: Модерна, Астразенека, Короновак, Пфайзер.
  В центрі вакцинації працюють досвідчені медичні працівники, які пройшли навчання у Харківському обласному лабораторному центрі з приводу роботи з імунобіологічними препаратами та мають відповідні сертифікати.Вакцинація проводиться двократно. Після отримання 2-х доз вакцинації є можливість отримати у свого сімейного лікаря міжнародне свідоцтво про вакцинацію.
  В центрі продовжується ведення реєстру записів в чергу на вакцинацію від COVID-19. Всю неохідну інформацію щодо щеплення можна отримати за номером 0675793706, який працює з 8.00 до 18.00.
  Нагадуємо, що вакцинація проводиться безкоштовно!Піклуйтеся про своє здоров’я та своїх рідних заздалегідь. Бажаємо всім міцного здоров’я!Адміністрація центру.

1 вересня традиційні урочистості відбулися в усіх навчальних закладах, сповістивши учнів, батьків та вчителів про початок нового навчального року

День Знань – це особливе свято! Це зустріч з друзями і вчителями, радість від спілкування, знайомство з новими навчальними предметами, пізнання невідомого і цікавого, досягнення нових успіхів на шкільній ниві.

Перший дзвоник – це завжди хвилююча подія, особливо для наймолодших учнів – першокласників. Цього року для 438-ми першокласників громади, які переступили поріг школи, розпочнеться цікаве шкільне життя: перший навчальний рік, перший урок, перша вчителька, перші здобутки на шляху до Країни Знань.

Для 224-х одинадцятикласників цей навчальний рік буде останнім і вирішальним, він прокладе межу між дитинством і дорослим життям. Сьогодні випускники востаннє переживають зустріч з першим шкільним дзвоником, бо через рік розлетяться з рідного гнізда, мов пташенята, щоб вчитися і працювати, щоб йти дорогами праці і звитяги, дорогами своїх батьків та дідів, торувати власні шляхи.

Кожна школа відсвяткувала День знань за власним сценарієм, але повсюди звучали добрі слова на адресу вчителів, теплі вітання першачкам, важливі настанови випускникам. І яке ж Перше вересня без багаторічної прекрасної традиції – дівчинки на плечі в одинадцятикласника, які разом дзеленькають на всю школу про початок нового навчального року. Хай він буде щасливим та успішним!