Воскресенье, сентября 19, 2021
 • Запрошуємо на вакцинацію!
  Запрошуємо на вакцинацію!

  КП «Чугуївський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Чугуївської міської ради Харківської області повідомляє, що 22. 07.2021 відкрився центр вакцинації від коронавірусної інфекції за адресою: м. Чугуїв, вул. Леонова, 4а, який працюватиме 7 днів на тиждень з 8.00 до 18.00.
  Мешканці Чугуївської територіальної громади матимуть можливість зробити щеплення від COVID-19 щоденно, враховуючи вихідні та святкові дні.
  Зробити щеплення зможуть усі охочі віком від 18 років.
  Вакцинація в центрі проводиться безпечними та ефективними вакцинами, які дозволені до використання в МОЗ України: Модерна, Астразенека, Короновак, Пфайзер.
  В центрі вакцинації працюють досвідчені медичні працівники, які пройшли навчання у Харківському обласному лабораторному центрі з приводу роботи з імунобіологічними препаратами та мають відповідні сертифікати.Вакцинація проводиться двократно. Після отримання 2-х доз вакцинації є можливість отримати у свого сімейного лікаря міжнародне свідоцтво про вакцинацію.
  В центрі продовжується ведення реєстру записів в чергу на вакцинацію від COVID-19. Всю неохідну інформацію щодо щеплення можна отримати за номером 0675793706, який працює з 8.00 до 18.00.
  Нагадуємо, що вакцинація проводиться безкоштовно!Піклуйтеся про своє здоров’я та своїх рідних заздалегідь. Бажаємо всім міцного здоров’я!Адміністрація центру.

Педконференція пройшла 30 серпня в Клугино-Башкирівському ліцеї. У цьому році вона вперше вона проводилась у новому складі – за участю колег із усієї об’єднаної громади.

На ній були підведені підсумки минулого навчального року, озвучені досягнення учнів та педагогів, а також розглянуті перспективи розвитку освіти в Чугуївській міській територіальній громаді і плани на новий навчальний рік
На подвір'ї навчального закладу працювало відразу кілька інтерактивних локацій, які налаштовували учасників педконференції не тільки на святковий лад, але і надали можливість педагогам поспілкуватися та обмінятися досвідом. Яскраві і веселі фотозони, майданчики для неформального спілкування, виставка художніх картин створювали по-справжньому теплу атмосферу свята.

Офіційна частина конференції пройшла в актовій залі навчального закладу. Міський голова Галина Мінаєва привітала учасників педконференції та вручила найкращим працівникам пам'ятні грамоти та подяки.

Приємним сюрпризом для всіх учасників педагогічної конференції став концерт, який підготували юні чугуївські артисти.