Воскресенье, сентября 19, 2021
 • Запрошуємо на вакцинацію!
  Запрошуємо на вакцинацію!

  КП «Чугуївський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Чугуївської міської ради Харківської області повідомляє, що 22. 07.2021 відкрився центр вакцинації від коронавірусної інфекції за адресою: м. Чугуїв, вул. Леонова, 4а, який працюватиме 7 днів на тиждень з 8.00 до 18.00.
  Мешканці Чугуївської територіальної громади матимуть можливість зробити щеплення від COVID-19 щоденно, враховуючи вихідні та святкові дні.
  Зробити щеплення зможуть усі охочі віком від 18 років.
  Вакцинація в центрі проводиться безпечними та ефективними вакцинами, які дозволені до використання в МОЗ України: Модерна, Астразенека, Короновак, Пфайзер.
  В центрі вакцинації працюють досвідчені медичні працівники, які пройшли навчання у Харківському обласному лабораторному центрі з приводу роботи з імунобіологічними препаратами та мають відповідні сертифікати.Вакцинація проводиться двократно. Після отримання 2-х доз вакцинації є можливість отримати у свого сімейного лікаря міжнародне свідоцтво про вакцинацію.
  В центрі продовжується ведення реєстру записів в чергу на вакцинацію від COVID-19. Всю неохідну інформацію щодо щеплення можна отримати за номером 0675793706, який працює з 8.00 до 18.00.
  Нагадуємо, що вакцинація проводиться безкоштовно!Піклуйтеся про своє здоров’я та своїх рідних заздалегідь. Бажаємо всім міцного здоров’я!Адміністрація центру.

25 вересня 2021 року виповниться рік з того дня, коли трапилась катастрофа літака АН-26 203-ї навчальної авіабригади, що забрала життя 26 льотчиків і курсантів. Планується, що на місці загибелі авіаторів буде відкрито пам'ятний знак і впорядкована прилегла територія. Підготовчі роботи зі встановлення пам’ятного знаку вже розпочато

З ініціативою увічнення пам'яті екіпажу АН-26 до міської ради звернулася адміністрація Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба. 27 липня це питання було розглянуто на засіданні міської комісії по найменуванню або перейменуванню об'єктів міського підпорядкування, увічненню пам’яті визначних діячів та подій, встановленню пам’ятних знаків при Чугуївській міській раді. Члени комісії підтримали ініціативу авіаторів (офіційно дозвіл на встановлення пам'ятного знаку повинні дати депутати на найближчій сесії міської ради).

Наразі підготовчі роботи для цього вже почалися: територія повністю розчищена. Планується, що на місці падіння літака буде облаштований майданчик площею близько 200-250 кв. м. На ній буде встановлено пам'ятний знак з чотирьох мармурових плит: перша як підставка, на другій (у вигляді свічки) викарбувані імена загиблих, третя – стилізоване зображення АН-26 і четверта– як символічне хмара, куди йде в свій останній політ літак.

Встановлення знаку планується провести до кінця року, а до річниці катастрофи буде встановлена тимчасова пам'ятна табличка, біля якої і пройдуть жалобні заходи.