Воскресенье, сентября 19, 2021
 • Запрошуємо на вакцинацію!
  Запрошуємо на вакцинацію!

  КП «Чугуївський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Чугуївської міської ради Харківської області повідомляє, що 22. 07.2021 відкрився центр вакцинації від коронавірусної інфекції за адресою: м. Чугуїв, вул. Леонова, 4а, який працюватиме 7 днів на тиждень з 8.00 до 18.00.
  Мешканці Чугуївської територіальної громади матимуть можливість зробити щеплення від COVID-19 щоденно, враховуючи вихідні та святкові дні.
  Зробити щеплення зможуть усі охочі віком від 18 років.
  Вакцинація в центрі проводиться безпечними та ефективними вакцинами, які дозволені до використання в МОЗ України: Модерна, Астразенека, Короновак, Пфайзер.
  В центрі вакцинації працюють досвідчені медичні працівники, які пройшли навчання у Харківському обласному лабораторному центрі з приводу роботи з імунобіологічними препаратами та мають відповідні сертифікати.Вакцинація проводиться двократно. Після отримання 2-х доз вакцинації є можливість отримати у свого сімейного лікаря міжнародне свідоцтво про вакцинацію.
  В центрі продовжується ведення реєстру записів в чергу на вакцинацію від COVID-19. Всю неохідну інформацію щодо щеплення можна отримати за номером 0675793706, який працює з 8.00 до 18.00.
  Нагадуємо, що вакцинація проводиться безкоштовно!Піклуйтеся про своє здоров’я та своїх рідних заздалегідь. Бажаємо всім міцного здоров’я!Адміністрація центру.

27 серпня на плацу 92-ї ОМБр відбувся мітинг, присвячений вшануванню пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

На ці серпневі дні 2014 року припав пік Іловайської трагедії. Серед тих, хто допомагав українським військовим вийти з оточення, були і військовослужбовці 92 ОМБр. Іловайське побоїще забрало життя 12-ти Героїв 92 ОМБр: майор Ігор Романцов, майор Олександр Карасик, молодший сержант Олександр Карпенко, молодший сержант Антон Бутирін, сержант Руслан Батраченко, сержант Юрій Безщотний, сержант Сергій Чорний, сержант Андрій Деребченко, молодший сержант Василь Лепетюха, солдат Сергій Бризгайло, солдат Володимир Усенко, старший солдат Руслан Дейнеко. Загалом у тій жахливій трагедії загинуло 366 українських військовослужбовців, 429 воїнів отримали поранення, ще 300 осіб потрапили в полон.

Воєнним подіям на сході України, коли під час Іловайської операції українська армія зазнала найбільших втрат, приурочено відзначення в Україні 29 серпня Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

На скорботному заході з нагоди Дня пам’яті загиблих захисників України були присутні командування та військовослужбовці 92 ОМБр, ветерани АТО/ООС, представники Міністерства у справах ветеранів України, рідні та близькі загиблих військовослужбовців, керівники органів державної влади і місцевого самоврядування Чугуївщини. Від Чугуївської територіальної громади до присутніх на мітингу звернувся секретар міської ради Євгеній Резченко.

Пам’ять військовослужбовців, що віддали своє життя у боротьбі за незалежність України, учасники скорботного заходу вшанували хвилиною мовчання та поклали квіти до Меморіалу загиблих воїнів 92-ї бригади. Вічна пам’ять Героям…