Понедельник, апреля 19, 2021
 • 13 квітня в Чугуєві завершиться опалювальний сезон
  13 квітня в Чугуєві завершиться опалювальний сезон

  Про це повідомила міський голова Галина Мінаєва на своєму телеграм-каналі. Підставами для прийняття такого рішення є рекомендації голови Харківської обласної державної адміністрації та підвищення середньодобової температури зовнішнього повітря до +8 градусів за Цельсієм та вище – зауважила міський голова.

 • 19 квітня Галина Мінаєва відповідатиме на телефонні звернення громадян
  19 квітня Галина Мінаєва відповідатиме на телефонні звернення громадян

  19 квітня 2021 року з 16.00 до 17.00 відбудеться пряма лінія телефонного зв’язку міського голови Галини Мінаєвої на тему: «Загальні питання життєдіяльності громади». Питання можна ставити за телефоном: (05746) 2-20-69

 • 21 КВІТНЯ НА ХАРКІВЩИНІ ЗАВИЮТЬ СИРЕНИ
  21 КВІТНЯ НА ХАРКІВЩИНІ ЗАВИЮТЬ СИРЕНИ

  Планова перевірка засобів оповіщення населення відбудеться о 14:25.

  Про це повідомили в Департаменті цивільного захисту ХОДА.

  «Просимо жителів Харківщини зберігати спокій та продовжувати свої справи. Уривчасте звучання електросирен означає «Увага всім!». Почувши звучання, необхідно вмикнути обласне телебачення, радіомовлення (дротове або ефірне на частоті 106,1 МГц) для прослуховування повідомлень, що передаються. Надалі діяти відповідно до отриманої інформації», - нагадують у департаменті.

За рік з невеликим з початку пандемії COVID-19 в Україні ця тема стала однією з найбільш обговорюваних у нашому суспільстві. До деяких нововведень, привнесених коронавірусом в наше життя, ми вже встигли звикнути, а з деякими, мабуть, навряд чи до кінця зможемо змиритися. Однак, як би там не було, саме боротьба з коронавірусом стала сьогодні свого роду тестом на дієздатність всіх гілок і рівнів української влади – від центральних до муніципалітетів найвіддаленіших населених пунктів. Як боротьба з коронавірусом організована в Чугуєві, розповідає міський голова Галина Мінаєва.


– Безумовно, в першу чергу, протягом всього останнього року з початку пандемії ми в своїй роботі акцентували увагу на підготовці до протиепідеміологічних заходів нашого міського центру первинної медико-санітарної допомоги. Достатньо оперативно нам вдалося укомплектувати всі амбулаторії центру необхідними засобами індивідуального захисту, антисептичними препаратами, медичним обладнанням, лікарськими засобами для надання невідкладної допомоги під час пандемії коронавірусної інфекції, швидкими тестами для попередньої діагностики на COVID-19.

Підвищена увага сьогодні приділяється вакцинації. І-ІІ її етапи проводились КП «Чугуївський районний центр ПМСД». На базі Центру створено мобільну бригаду. 4 березня Центр отримав перші 300 доз вакцини (Covishield), і з 9 березня проводилась активна вакцинація людей згідно з вимогами. Провакціновано 300 осіб (працівники КНП «Чугуївська ЦЛ ім. М. І. Кононенка, КП «Чугуївський районний центр ПМСД», КП «Печенізький центр ПМСД»).

Цього тижня КП «Чугуївський районний центр ПМСД» отримав ще 600 доз вакцини для військовослужбовців, та з 31 березня розпочато їх вакцинацію.

У міському ЦПМСД на базі амбулаторії по вул. Леонова, 4-а створено кабінет щеплення від COVID-19, його оснащено всім необхідним обладнанням для проведення вакцинації та надання невідкладної допомоги у разі виникнення побічних реакцій та невідкладних станів під час щеплення. Вже отримано 800 доз вакцини від коронавірусної інфекції. Кабінет щеплення від коронавірусної інфекції працюватиме щоденно з понеділка по п’ятницю, з 8.00 до 12.00. Вакцинальну кампанію для всіх категорій населення (за бажанням) розпочато 31 березня.

Ще більше навантаження, ніж первинна ланка медицини, відчуває зараз на собі колектив Чугуївської центральної лікарні, що від початку року також влився до медичної галузі нашої громади. З квітня минулого року Чугуївська ЦЛ має статус опорної лікарні, де забезпечується цілодобова медична допомога хворим на COVІD-19.

Ліжковий фонд Чугуївської ЦЛ складає 320 ліжок. На даний час перебуває на лікуванні 274 хворих.

У лікарні ліжка для лікування хворих з коронавірусною хворобою COVІD-19 та підозрою на неї на 100% забезпечені киснем за рахунок централізованої подачі та кисневих концентраторів. Встановлена киснева ємність об’ємом 2000л та завершені монтажні роботи по оновленню кисневої магістралі.

Хочу окремо зазначити, що в нашій лікарні, на відміну від деяких інших в області, створений півторамісячний запас лікарських засобів та виробів медичного призначення; тримісячним запасом засобів індивідуального захисту медичні працівники забезпечені в повному обсязі.

Користуючись нагодою, я хочу від імені всієї Чугуївської громади щиросердно подякувати нашим лікарям, медсестрам, санітаркам і працівникам медичних закладів за їх самовіддану працю. Всі ми вже давно звикли до слів про те, що здоров’я та життя людини знаходяться в руках лікарів, проте лише зараз багато з нас усвідомили їх істинне значення. Також хочу побажати здоров’я всім мешканцям нашої громади: нехай хвороби та негаразди завжди оминають вас та ваших близьких.