Понедельник, апреля 19, 2021
 • 13 квітня в Чугуєві завершиться опалювальний сезон
  13 квітня в Чугуєві завершиться опалювальний сезон

  Про це повідомила міський голова Галина Мінаєва на своєму телеграм-каналі. Підставами для прийняття такого рішення є рекомендації голови Харківської обласної державної адміністрації та підвищення середньодобової температури зовнішнього повітря до +8 градусів за Цельсієм та вище – зауважила міський голова.

 • 19 квітня Галина Мінаєва відповідатиме на телефонні звернення громадян
  19 квітня Галина Мінаєва відповідатиме на телефонні звернення громадян

  19 квітня 2021 року з 16.00 до 17.00 відбудеться пряма лінія телефонного зв’язку міського голови Галини Мінаєвої на тему: «Загальні питання життєдіяльності громади». Питання можна ставити за телефоном: (05746) 2-20-69

 • 21 КВІТНЯ НА ХАРКІВЩИНІ ЗАВИЮТЬ СИРЕНИ
  21 КВІТНЯ НА ХАРКІВЩИНІ ЗАВИЮТЬ СИРЕНИ

  Планова перевірка засобів оповіщення населення відбудеться о 14:25.

  Про це повідомили в Департаменті цивільного захисту ХОДА.

  «Просимо жителів Харківщини зберігати спокій та продовжувати свої справи. Уривчасте звучання електросирен означає «Увага всім!». Почувши звучання, необхідно вмикнути обласне телебачення, радіомовлення (дротове або ефірне на частоті 106,1 МГц) для прослуховування повідомлень, що передаються. Надалі діяти відповідно до отриманої інформації», - нагадують у департаменті.

31 березня на базі КЦ «Імідж» відбулось засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Чугуївської міської територіальної громади на 2021-2027 роки. Особливістю майбутньої Стратегії та її головною відмінністю від аналогічних документів на попередні роки є те, що відтепер стратегічне планування має охоплювати не тільки місто Чугуїв, а й всі населені пункти, що увійшли до складу міської територіальної громади в результаті реформи децентралізації

Нагадаємо, що Стратегія розвитку громади – це документ, що визначає головні цілі і завдання громади, найважливіші стратегічні напрямки розвитку та основні заходи, головною метою якого є стійке підвищення якості життя жителів. Стратегія розвитку громади на наступні роки повинна стати реально працюючим документом, що охоплюватиме всі аспекти життєдіяльності населених пунктів і відповідатиме сподіванням жителів – свого роду дорожньою картою розвитку громади на найближчу перспективу.

Під час засідання робочої групи учасники заходу ознайомились з результатами попередньої аналітичної роботи за статистичними показниками за 2018-2020 роки, розглянули питання напрацювання сильних, слабких сторін, можливостей та загроз щодо розвитку громади, а також ознайомились з проміжними результатами опитування мешканців громади за підсумками опрацювання та узагальнення 388 анкет.

Зауважимо, що з метою врахування думки максимальної кількості мешканців нашої громади, визначення пріоритетів і підготовки якісної та об'єктивної Стратегії розвитку, наразі триває опитування громадян. Долучитися до участі в анкетуванні можуть всі жителі населених пунктів, що входять до складу Чугуївської міської територіальної громади.

Опрацьована та узагальнена за результатами опитування інформація буде обов’язково врахована при розробці Стратегії розвитку Чугуївської міської територіальної громади на 2021-2027 роки.

Анкетування можна пройти за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSecrNL1mdWyYuTAo4atB__GSCkBTpgzw0vbkeNPWqruVdApZw/viewform?fbclid=IwAR126eZlAjC9KfBmZbRvrwvhRQDk_Xhs-MVo9_q6JrnMpJlHDSvTAeaT01U