Понедельник, апреля 19, 2021
 • 13 квітня в Чугуєві завершиться опалювальний сезон
  13 квітня в Чугуєві завершиться опалювальний сезон

  Про це повідомила міський голова Галина Мінаєва на своєму телеграм-каналі. Підставами для прийняття такого рішення є рекомендації голови Харківської обласної державної адміністрації та підвищення середньодобової температури зовнішнього повітря до +8 градусів за Цельсієм та вище – зауважила міський голова.

 • 19 квітня Галина Мінаєва відповідатиме на телефонні звернення громадян
  19 квітня Галина Мінаєва відповідатиме на телефонні звернення громадян

  19 квітня 2021 року з 16.00 до 17.00 відбудеться пряма лінія телефонного зв’язку міського голови Галини Мінаєвої на тему: «Загальні питання життєдіяльності громади». Питання можна ставити за телефоном: (05746) 2-20-69

 • 21 КВІТНЯ НА ХАРКІВЩИНІ ЗАВИЮТЬ СИРЕНИ
  21 КВІТНЯ НА ХАРКІВЩИНІ ЗАВИЮТЬ СИРЕНИ

  Планова перевірка засобів оповіщення населення відбудеться о 14:25.

  Про це повідомили в Департаменті цивільного захисту ХОДА.

  «Просимо жителів Харківщини зберігати спокій та продовжувати свої справи. Уривчасте звучання електросирен означає «Увага всім!». Почувши звучання, необхідно вмикнути обласне телебачення, радіомовлення (дротове або ефірне на частоті 106,1 МГц) для прослуховування повідомлень, що передаються. Надалі діяти відповідно до отриманої інформації», - нагадують у департаменті.

Минулої п'ятниці відбулася чергова, рекордна за своєю тривалістю, VІ сесія Чугуївської міської ради, на якій депутати прийняли понад 100 рішень з різних питань поточної життєдіяльності громади. Про найбільш суспільно важливі з них розповідає міський голова Галина Мінаєва, яка головувала на сесійному засіданні

– Роки роботи на посаді міського голови і сотні сесійних засідань міської ради за плечима навчили мене тому, що немає в нашій роботі питань важливих і не важливих. Іноді приймаються рішення, від яких залежить доля однієї родини або навіть однієї людини, а іноді вирішуються питання, що визначають розвиток всієї громади на роки вперед. Але в будь-якому випадку – за кожним пунктом порядку денного знаходяться люди, і це завжди змушує ставитися до прийняття рішень максимально відповідально і виважено. Не виключенням стала і сесія, яка відбулася минулої п'ятниці.

Як завжди, особливу увагу було приділено питанням функціонування житлово-комунальної сфери. Понад 7 млн грн з місцевого бюджету ми виділили на капітальний ремонт доріг і тротуарів, в т.ч. в районі вулиць Червономанєжна, Гагаріна, Гвардійська, пл. Матросова і пров. Гагаріна. Ще 0,5 млн грн було виділено на капітальний ремонт світлофорів та 970 тис. грн – на реконструкцію ділянки водопровідних мереж від вул. Чернишевського до вул. Кравцова. Відразу два надважливих рішення були проголосовані щодо прийняття субвенцій з державного бюджету: 1,5 млн грн – на виготовлення проектно-кошторисної документації для облаштування автоматичного регулювання руху на колишньому посту ДАІ і 36 млн грн – на реалізацію проекту з реконструкції підвісного мосту через трасу Київ-Харків-Довжанский.

Безумовно, підвищену увагу приділяємо ми сьогодні питанням охорони здоров'я. Цій сфері був присвячений цілий блок прийнятих на сесії рішень. Зокрема, були виділені кошти на оплату комунальних платежів наших сільських амбулаторій та центральної лікарні, а також на забезпечення безоплатного або пільгового відпуску ліків хворим на психічні захворювання і епілепсію. Крім того, з місцевого бюджету ми виділили співфінансування на завершення будівництва амбулаторії в Кам'яній Ярузі (321 тис. грн) та приймального відділення центральної лікарні (1,5 млн грн). Раніше нам вдалося залучити на ці об’єкти також значні кошти з обласного бюджету: 2895 тис. грн – на амбулаторію у Кам'яній Ярузі та 13850 тис. грн – на приймальне відділення. До слова, в «медичному» блоці розглянутих питань було прийнято рішення про дозвіл на оформлення земельної ділянки під приймальним відділенням лікарні, що наразі будується, і мене вкрай здивувала позиція деяких депутатів, які відмовилися голосувати позитивно, посилаючись на якісь процедурні формальності. Сьогодні, коли всі ми на власні очі переконалися у важливості сфери охорони здоров'я в нашому житті, така позиція, на мій погляд, як мінімум викликає подив.

Важливим, я б навіть сказала стратегічним питанням, розглянутим в ході сесійного засідання, стало прийняття Програми соціально-економічного розвитку нашої громади на 2021 рік. Її основні пріоритети – освіта, благоустрій, ремонт доріг і медицина. Також в програмі відображено нашу увагу до сільських населених пунктів громади. Зокрема, для Кочетку виділені 200 тис. грн на розробку проектно-кошторисної документації для реконструкції котельні на вул. Райдужній. У Кам'яній Ярузі для нас головний пріоритет – завершення будівництва амбулаторії сімейної медицини.

Виділені були кошти і на реалізацію проектів міського конкурсу «Громадський бюджет», що став вже доброю традицією в Чугуєві. Майже мільйон гривень з місцевого бюджету будуть асигновані на втілення самих різних ініціатив чугуївців: створення дитячих майданчиків і пішохідних доріжок, благоустрій територій, прилеглих до ОСББ, будівництво майданчиків для збору сміття і навіть облаштування студії звукозапису. Мені приємно зазначити, що проекти «Громадського бюджету» також цього року будуть реалізовані і в сільських населених пунктах громади, мешканці яких активно взяли участь в конкурсі і пропонували ідеї для покращення життя свого та своїх односельців.

Отже, незважаючи на різноманіття думок та поглядів в сесійній залі, вкрай важливі для життя нашої громади рішення все ж таки прийнято. А це значить, що міська рада, як і раніше, керується в своїй роботі не партійними або особистими інтересами, а спільним для всіх гаслом: головна партія в нашому житті – це наше рідне місто.