Понедельник, апреля 19, 2021
 • 13 квітня в Чугуєві завершиться опалювальний сезон
  13 квітня в Чугуєві завершиться опалювальний сезон

  Про це повідомила міський голова Галина Мінаєва на своєму телеграм-каналі. Підставами для прийняття такого рішення є рекомендації голови Харківської обласної державної адміністрації та підвищення середньодобової температури зовнішнього повітря до +8 градусів за Цельсієм та вище – зауважила міський голова.

 • 19 квітня Галина Мінаєва відповідатиме на телефонні звернення громадян
  19 квітня Галина Мінаєва відповідатиме на телефонні звернення громадян

  19 квітня 2021 року з 16.00 до 17.00 відбудеться пряма лінія телефонного зв’язку міського голови Галини Мінаєвої на тему: «Загальні питання життєдіяльності громади». Питання можна ставити за телефоном: (05746) 2-20-69

 • 21 КВІТНЯ НА ХАРКІВЩИНІ ЗАВИЮТЬ СИРЕНИ
  21 КВІТНЯ НА ХАРКІВЩИНІ ЗАВИЮТЬ СИРЕНИ

  Планова перевірка засобів оповіщення населення відбудеться о 14:25.

  Про це повідомили в Департаменті цивільного захисту ХОДА.

  «Просимо жителів Харківщини зберігати спокій та продовжувати свої справи. Уривчасте звучання електросирен означає «Увага всім!». Почувши звучання, необхідно вмикнути обласне телебачення, радіомовлення (дротове або ефірне на частоті 106,1 МГц) для прослуховування повідомлень, що передаються. Надалі діяти відповідно до отриманої інформації», - нагадують у департаменті.

Відтепер жителям цих населених пунктів не потрібно їхати в Чугуїв, щоб здати аналізи

Мешканці смт Кочеток та с. Кам’яна Яруга можуть пройти лабораторні обстеження безпосередньо в амбулаторіях КП «Чугуївський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Чугуївської міської ради Харківської області, без відвідування поліклініки. Клінічний аналіз крові та клінічний аналіз сечі медики проводитимуть за допомогою сучасного цифрового обладнання – гематологічного аналізатора та аналізатора сечі. Обстеження для пацієнтів є безкоштовним, проводиться за призначенням сімейного лікаря та за клінічними показами.

– Сфера охорони здоров’я – одна з пріоритетних в діяльності міської ради, – зазначає міський голова Галина Мінаєва. – Ми постійно намагаємося збільшувати кількість медичних послуг безпосередньо за місцем проживання людей, щоб вони не витрачали час та сили на дорогу до центра міста, не сиділи в чергах під кабінетами. У затребуваності придбаних аналізаторів немає сумнівів, так як з проханням організувати надання цієї послуги до нас зверталися багато мешканців Кочетка та Кам’яної Яруги. І ми прислухаємося до побажань жителів громади. У минулому році аналогічне обладнання було встановлено в міських амбулаторіях, розташованих в Осинівці та Зачуговці, і за час експлуатації воно довело свою ефективність та зручність як для медиків, так і для пацієнтів. Відтепер сучасними аналізаторами крові та сечі забезпечені і амбулаторії приєднаних до Чугуївської громади населених пунктів – Кочетка та Кам’яної Яруги. Ми і надалі будемо приділяти підвищену увагу розвитку сільських амбулаторій, працювати над вирішенням питання доступності та належної якості медичних послуг.

Цифрові аналізатори дозволяють медикам після забору матеріалу буквально в лічені хвилини отримати результати клінічних досліджень крові та сечі, що істотно скорочує час на встановлення діагнозу, оцінку стану важкості пацієнта та своєчасного призначення лікування. Медсестри, які працюють з новим медичним обладнанням, пройшли спеціальне навчання та мають відповідні сертифікати.

В адміністрації Чугуївського міського центру первинної медико-санітарної допомоги повідомляють, що забір біоматеріалів буде проводитися з 8.00 до 10.00: в смт. Кочеток – щопонеділка; в с. Кам’яна Яруга – щосереди.