Понедельник, апреля 19, 2021
 • 13 квітня в Чугуєві завершиться опалювальний сезон
  13 квітня в Чугуєві завершиться опалювальний сезон

  Про це повідомила міський голова Галина Мінаєва на своєму телеграм-каналі. Підставами для прийняття такого рішення є рекомендації голови Харківської обласної державної адміністрації та підвищення середньодобової температури зовнішнього повітря до +8 градусів за Цельсієм та вище – зауважила міський голова.

 • 19 квітня Галина Мінаєва відповідатиме на телефонні звернення громадян
  19 квітня Галина Мінаєва відповідатиме на телефонні звернення громадян

  19 квітня 2021 року з 16.00 до 17.00 відбудеться пряма лінія телефонного зв’язку міського голови Галини Мінаєвої на тему: «Загальні питання життєдіяльності громади». Питання можна ставити за телефоном: (05746) 2-20-69

 • 21 КВІТНЯ НА ХАРКІВЩИНІ ЗАВИЮТЬ СИРЕНИ
  21 КВІТНЯ НА ХАРКІВЩИНІ ЗАВИЮТЬ СИРЕНИ

  Планова перевірка засобів оповіщення населення відбудеться о 14:25.

  Про це повідомили в Департаменті цивільного захисту ХОДА.

  «Просимо жителів Харківщини зберігати спокій та продовжувати свої справи. Уривчасте звучання електросирен означає «Увага всім!». Почувши звучання, необхідно вмикнути обласне телебачення, радіомовлення (дротове або ефірне на частоті 106,1 МГц) для прослуховування повідомлень, що передаються. Надалі діяти відповідно до отриманої інформації», - нагадують у департаменті.

Відповідно до статті 28 Бюджетного кодексу України сьогодні у залі засідань Чугуївської міської ради відбулось публічне представлення звіту про виконання бюджету міста Чугуєва за 2020 рік

Про виконання міського бюджету учасникам заходу доповіла начальник фінансового управління Чугуївської міської ради Олена Бутова. Дохідну частину бюджету виконано на 103,1% (з урахуванням міжбюджетних трансфертів та власних надходжень бюджетних установ). До бюджету зараховано 318,5 млн грн, при затверджених показниках 308,8 млн грн. Отриманий обсяг надходжень дав можливість у повному обсязі забезпечити своєчасне і безперебійне фінансування всіх затверджених бюджетних програм. У 2020 році проводилася виважена політика видатків, спрямована на підвищення їх ефективності, фінансування відповідно до планових показників в першу чергу соціально-захищених видатків. Перевиконання доходів та розподіл вільного залишку коштів станом на 01.01.2020 року надало можливість збільшити передбачені видатки на усі галузі бюджетної сфери та передати частину коштів із загального фонду до спеціального для проведення робіт з укріплення матеріально-технічної бази бюджетних установ та благоустрою міста.

Видаткова частина загального та спеціального фондів міського бюджету за 2020 рік виконана у сумі 321,3 млн грн при плані 344,7 млн грн, або на 93,2%, за 69 бюджетними програмами.

На фінансування заходів, спрямованих на запобігання розповсюдження коронавірусної хвороби (COVID-19), з міського бюджету виділено 3,4 млн грн, у тому числі на засоби індивідуального захисту, медичне обладнання, підвіз працівників, доплати до заробітної плати окремим категоріям працівників, які забезпечують життєдіяльність населення, засоби гігієни.

Також про виконання бюджетних програм за 2020 рік відзвітували головні розпорядники бюджетних коштів.

Фінуправління Чугуївської міської ради