Понедельник, апреля 19, 2021
 • 13 квітня в Чугуєві завершиться опалювальний сезон
  13 квітня в Чугуєві завершиться опалювальний сезон

  Про це повідомила міський голова Галина Мінаєва на своєму телеграм-каналі. Підставами для прийняття такого рішення є рекомендації голови Харківської обласної державної адміністрації та підвищення середньодобової температури зовнішнього повітря до +8 градусів за Цельсієм та вище – зауважила міський голова.

 • 19 квітня Галина Мінаєва відповідатиме на телефонні звернення громадян
  19 квітня Галина Мінаєва відповідатиме на телефонні звернення громадян

  19 квітня 2021 року з 16.00 до 17.00 відбудеться пряма лінія телефонного зв’язку міського голови Галини Мінаєвої на тему: «Загальні питання життєдіяльності громади». Питання можна ставити за телефоном: (05746) 2-20-69

 • 21 КВІТНЯ НА ХАРКІВЩИНІ ЗАВИЮТЬ СИРЕНИ
  21 КВІТНЯ НА ХАРКІВЩИНІ ЗАВИЮТЬ СИРЕНИ

  Планова перевірка засобів оповіщення населення відбудеться о 14:25.

  Про це повідомили в Департаменті цивільного захисту ХОДА.

  «Просимо жителів Харківщини зберігати спокій та продовжувати свої справи. Уривчасте звучання електросирен означає «Увага всім!». Почувши звучання, необхідно вмикнути обласне телебачення, радіомовлення (дротове або ефірне на частоті 106,1 МГц) для прослуховування повідомлень, що передаються. Надалі діяти відповідно до отриманої інформації», - нагадують у департаменті.

З таким підсумком завершилася робоча зустріч в ліцеї №6, яку 2 березня провела міський голова Галина Мінаєва. Вона була присвячена ходу реалізації проєкту з енергомодернізації будівлі ліцею, яку планується здійснювати за кредитні та грантові кошти, надані Міжнародною фінансовою організацією Північних країн НЕФКО

Як відомо, між Чугуєвом і НЕФКО було укладено угоду, згідно з якою місту надається майже 11 млн грн в якості кредиту під пільговий відсоток і 168 тис. євро безоплатно на проведення заміни вікон на пластикові, утеплення стін і ремонт даху в молодшій школі в ліцеї №6 .

Наразі фірма-підрядник уже закупила необхідні матеріали для початку робіт, які, як планується, повинні бути завершені вже цієї осені.

Міжнародні донори, як відомо, вкрай педантично ставляться до питань дотримання фінансової дисципліни та проєктної документації при проведенні робіт, що накладає додаткову відповідальність на всіх учасників проєкту. Про це міський голова Галина Мінаєва в черговий раз нагадала учасникам наради, серед яких були представники фірми-підрядника і будівельного контролю, яка залучається до проведення робіт.

Також в ході наради інженери підрядної організації і експерти, які співпрацюють з НЕФКО, обговорили цілий ряд суто технічних питань. За їх словами, перший етап робіт в ліцеї №6 почнеться вже найближчим часом, як тільки встановиться стабільна погода.