Понедельник, апреля 19, 2021
 • 13 квітня в Чугуєві завершиться опалювальний сезон
  13 квітня в Чугуєві завершиться опалювальний сезон

  Про це повідомила міський голова Галина Мінаєва на своєму телеграм-каналі. Підставами для прийняття такого рішення є рекомендації голови Харківської обласної державної адміністрації та підвищення середньодобової температури зовнішнього повітря до +8 градусів за Цельсієм та вище – зауважила міський голова.

 • 19 квітня Галина Мінаєва відповідатиме на телефонні звернення громадян
  19 квітня Галина Мінаєва відповідатиме на телефонні звернення громадян

  19 квітня 2021 року з 16.00 до 17.00 відбудеться пряма лінія телефонного зв’язку міського голови Галини Мінаєвої на тему: «Загальні питання життєдіяльності громади». Питання можна ставити за телефоном: (05746) 2-20-69

 • 21 КВІТНЯ НА ХАРКІВЩИНІ ЗАВИЮТЬ СИРЕНИ
  21 КВІТНЯ НА ХАРКІВЩИНІ ЗАВИЮТЬ СИРЕНИ

  Планова перевірка засобів оповіщення населення відбудеться о 14:25.

  Про це повідомили в Департаменті цивільного захисту ХОДА.

  «Просимо жителів Харківщини зберігати спокій та продовжувати свої справи. Уривчасте звучання електросирен означає «Увага всім!». Почувши звучання, необхідно вмикнути обласне телебачення, радіомовлення (дротове або ефірне на частоті 106,1 МГц) для прослуховування повідомлень, що передаються. Надалі діяти відповідно до отриманої інформації», - нагадують у департаменті.

У цьому вчора в черговий раз переконалася міський голова Галина Мінаєва, побувавши в одній з котелень селища Кочеток. З трьох котелень населеного пункту найбільш проблемною є та, що знаходиться на вулиці Райдужній. Вона обслуговує лише один житловий багатоквартирний будинок на 32 квартири

До 2017 року котельня перебувала в експлуатації обласного комунального підприємства ОІТЦ і працювала на газі. В ході реконструкції застарілого обладнання обласні комунальники перевели її на опалення твердим паливом, вклавши в це понад 700 тис. грн власних коштів. Ось уже більше трьох років котельня знаходиться в експлуатації Кочетоцького теплозабезпечуючого комунального підприємства, але зовсім недавно, побоюючись закінчення терміну позовної давності, в ОІТЦ вирішили повернути раніше вкладені гроші в судовому порядку. У зв'язку з цим зрозуміло бажання міського голови своїми очима побачити обладнання, за яке бюджету громади, можливо, доведеться виплачувати 733 тис. грн.

Втім, це далеко не всі витрати, пов'язані з утриманням однієї цієї котельні. Досить сказати, що штат її працівників складає п'ять чоловік, оскільки їм доводиться щодня вручну колоти кубометри дров для підтримки тепла в котлах. А якщо додати до цього вартість самих дров, то тепло в 32-х квартирах стає воістину «золотим».

Ось такий проблемний спадок дістався місту на прикладі лише однієї котельні в Кочетку.