Понедельник, апреля 19, 2021
 • 13 квітня в Чугуєві завершиться опалювальний сезон
  13 квітня в Чугуєві завершиться опалювальний сезон

  Про це повідомила міський голова Галина Мінаєва на своєму телеграм-каналі. Підставами для прийняття такого рішення є рекомендації голови Харківської обласної державної адміністрації та підвищення середньодобової температури зовнішнього повітря до +8 градусів за Цельсієм та вище – зауважила міський голова.

 • 19 квітня Галина Мінаєва відповідатиме на телефонні звернення громадян
  19 квітня Галина Мінаєва відповідатиме на телефонні звернення громадян

  19 квітня 2021 року з 16.00 до 17.00 відбудеться пряма лінія телефонного зв’язку міського голови Галини Мінаєвої на тему: «Загальні питання життєдіяльності громади». Питання можна ставити за телефоном: (05746) 2-20-69

 • 21 КВІТНЯ НА ХАРКІВЩИНІ ЗАВИЮТЬ СИРЕНИ
  21 КВІТНЯ НА ХАРКІВЩИНІ ЗАВИЮТЬ СИРЕНИ

  Планова перевірка засобів оповіщення населення відбудеться о 14:25.

  Про це повідомили в Департаменті цивільного захисту ХОДА.

  «Просимо жителів Харківщини зберігати спокій та продовжувати свої справи. Уривчасте звучання електросирен означає «Увага всім!». Почувши звучання, необхідно вмикнути обласне телебачення, радіомовлення (дротове або ефірне на частоті 106,1 МГц) для прослуховування повідомлень, що передаються. Надалі діяти відповідно до отриманої інформації», - нагадують у департаменті.

Відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чугуївської міської ради обслуговує громадян таких категорій:

 • громадян похилого віку;

 • людей з інвалідністю, якім виповнилося 18 років;

 • хворих (з числа осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більш як чотири місяці) у разі коли вони на своєму утриманні мають неповнолітніх дітей, дітей-інвалідів, осіб похилого віку, інвалідів;

 • громадян, які перебувають у складній життєвій ситуації у зв'язку з безробіттям і зареєстровані в державній службі зайнятості як такі, що шукають роботу, стихійним лихом, катастрофою, у разі коли вони мають на своєму утриманні неповнолітніх дітей, дітей-інвалідів, осіб похилого віку, інвалідів.

Право на безоплатне обслуговування відділенням адресної допомоги мають:

 • громадяни, які не здатні до самообслуговування у зв'язку з похилим віком, хворобою, інвалідністю і не мають рідних, які повинні забезпечити їм догляд і допомогу, або рідні є громадянами похилого віку чи визнані інвалідами в установленому порядку;

 • інші громадяни похилого віку, інваліди, хворі (з числа осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більш як чотири місяці), які мають на своєму утриманні неповнолітніх дітей, дітей-інвалідів, осіб похилого віку, інвалідів, за умови, що середньомісячний сукупний дохід їх сімей нижчий ніж 1,5 прожиткового мінімуму для сім'ї;

 • громадяни, які перебувають у складній життєвій ситуації у зв'язку з безробіттям і зареєстровані в державній службі зайнятості як такі, що шукають роботу, стихійним лихом, катастрофою (і мають на своєму утриманні неповнолітніх дітей, дітей-інвалідів, осіб похилого віку, інвалідів), якщо середньомісячний сукупний дохід їх сімей нижчий ніж прожитковий мінімум для сім'ї.

Відділення надає соціальну послугу натуральної допомоги, яка складається з наступних заходів:

 • банні послуги;

 • перукарські послуги;

 • швацькі послуги;

 • допомога б/у речами, тощо;

 • допомога в обробітку присадибної ділянки;

 • розпилювання та рубання дров;

 • дрібний ремонт квартир, будинків;

 • дрібний ремонт побутової техніки.

Також відділення надає транспортні послуги та послуги пункту прокату технічних та інших засобів реабілітації.

Через пункт прокату відділення кожен громадянин, що опинився в скрутній життєвій ситуації, може безкоштовно отримати на довгострокове користування милиці, ходунки, інвалідні візки та інші засоби реабілітації.

Територіальний центр продовжує співпрацю з німецькою федеральною компанією DeutscheGesellschaftfürInternationaleZusammenarbeit (GIZ) GmbH, яка діє за дорученням Уряду Німеччини, та реалізує проєкт: «Зміцнення ресурсів для сталого розвитку приймаючих громад на сході України».

Завдяки GIZ поповнилась матеріальна база Територіального центру. Пункт прокату отримав нове обладнання, а саме: підголівники, протипролежневі матраци, інвалідні візки кімнатні, милиці ліктьові, палиці з ручкою, ходунки рамки з регулюванням висоти, без коліс, надліжкові трапеції зі стійкою базою (підлогова).

Заяви на обслуговування відділенням адресної допомоги приймає Управління соціального захисту населення з понеділка до п’ятниці з 8.00 до 17.00 без перерви.

Консультації за телефонами: (05746) 2-32-01, (05746) 2-43-27.