Понедельник, апреля 19, 2021
 • 13 квітня в Чугуєві завершиться опалювальний сезон
  13 квітня в Чугуєві завершиться опалювальний сезон

  Про це повідомила міський голова Галина Мінаєва на своєму телеграм-каналі. Підставами для прийняття такого рішення є рекомендації голови Харківської обласної державної адміністрації та підвищення середньодобової температури зовнішнього повітря до +8 градусів за Цельсієм та вище – зауважила міський голова.

 • 19 квітня Галина Мінаєва відповідатиме на телефонні звернення громадян
  19 квітня Галина Мінаєва відповідатиме на телефонні звернення громадян

  19 квітня 2021 року з 16.00 до 17.00 відбудеться пряма лінія телефонного зв’язку міського голови Галини Мінаєвої на тему: «Загальні питання життєдіяльності громади». Питання можна ставити за телефоном: (05746) 2-20-69

 • 21 КВІТНЯ НА ХАРКІВЩИНІ ЗАВИЮТЬ СИРЕНИ
  21 КВІТНЯ НА ХАРКІВЩИНІ ЗАВИЮТЬ СИРЕНИ

  Планова перевірка засобів оповіщення населення відбудеться о 14:25.

  Про це повідомили в Департаменті цивільного захисту ХОДА.

  «Просимо жителів Харківщини зберігати спокій та продовжувати свої справи. Уривчасте звучання електросирен означає «Увага всім!». Почувши звучання, необхідно вмикнути обласне телебачення, радіомовлення (дротове або ефірне на частоті 106,1 МГц) для прослуховування повідомлень, що передаються. Надалі діяти відповідно до отриманої інформації», - нагадують у департаменті.

Одне з найбільш обговорюваних сьогодні питань - це початок в Україні багатостраждальної вакцинації проти Covid-19. Вже вчора перші  30  400 доз вакцини CoviShield доставили у Харків з подальшим розподілом по регіонам. Передусім планується вакцинувати медичних працівників, які надають допомогу коронавірусним хворим, працівникам лікарень, екстреної медичної допомоги, сімейних лікарів, а також співробітників та пацієнтів закладів для людей похилого віку, військовослужбовців у зоні проведення ООС, соцпрацівників, освітян.

Як повідомили у Чугуївському міському центрі первинної медико-санітарної допомоги, для отримання дозволу на проведення вакцинації заклад повинен укласти  договір з Національною службою здоров’я України за програмою медичних гарантій щодо  надання медичних послуг за напрямом «Вакцинація від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2». Щоб укласти договір на пакет вакцинації заклад повинен відповідати багатьом вимогам та створити певні умови для проведення щеплення.

Наразі адміністрація ЦПМСД  детально вивчає та відпрацьовує питання щодо  можливості надання послуги з вакцинації населення громади проти Covid-19. До речі, деяка підготовча робота у цьому напрямку вже проведена. Зокрема, створено дві мобільні бригади  медиків для проведення вакцинації та відкрито телефонну лінію зв’язку за номером 067-579-37-06 для надання консультацій мешканцям з приводу вакцинації та попереднього запису бажаючих отримати щеплення.

У МОЗ зазначають, що записатись на вакцинацію проти Covid-19 в Україні можна буде з 1 березня. Самостійно реєструватися потрібно буде тільки українцям віком від 18 до 59 років, які не належать до жодної із груп, які затвердило Міністерство охорони здоров’я для першочергового щеплення.

Записатись на щеплення можна буде:

 • у додатку та на порталі Дія, скориставшись послугою Запис до листа очікування вакцинації від Covid-19,
 • через національний контакт-центр МОЗ із питань поширення Covid-19 за телефоном 0-800-60-20-19, який працює цілодобово.

 На сьогоднішній ранок вже 159 медиків з Чернігівської, Черкаської, Київської, Вінницької та Житомирської областей отримали перше щеплення  проти Covid-19.  Президент України та високопосадовці МОЗ запевняють, що вакцинація - справа виключно добровільна. Примусові методи застосовуватися не будуть, лише переконання. Але, як свідчить громадська думка, довіри у переважної більшості людей до вакцини індійського виробництва, що надійшла до України, немає.  Тож поки що великих черг на щеплення не передбачається...