Понедельник, апреля 19, 2021
 • 13 квітня в Чугуєві завершиться опалювальний сезон
  13 квітня в Чугуєві завершиться опалювальний сезон

  Про це повідомила міський голова Галина Мінаєва на своєму телеграм-каналі. Підставами для прийняття такого рішення є рекомендації голови Харківської обласної державної адміністрації та підвищення середньодобової температури зовнішнього повітря до +8 градусів за Цельсієм та вище – зауважила міський голова.

 • 19 квітня Галина Мінаєва відповідатиме на телефонні звернення громадян
  19 квітня Галина Мінаєва відповідатиме на телефонні звернення громадян

  19 квітня 2021 року з 16.00 до 17.00 відбудеться пряма лінія телефонного зв’язку міського голови Галини Мінаєвої на тему: «Загальні питання життєдіяльності громади». Питання можна ставити за телефоном: (05746) 2-20-69

 • 21 КВІТНЯ НА ХАРКІВЩИНІ ЗАВИЮТЬ СИРЕНИ
  21 КВІТНЯ НА ХАРКІВЩИНІ ЗАВИЮТЬ СИРЕНИ

  Планова перевірка засобів оповіщення населення відбудеться о 14:25.

  Про це повідомили в Департаменті цивільного захисту ХОДА.

  «Просимо жителів Харківщини зберігати спокій та продовжувати свої справи. Уривчасте звучання електросирен означає «Увага всім!». Почувши звучання, необхідно вмикнути обласне телебачення, радіомовлення (дротове або ефірне на частоті 106,1 МГц) для прослуховування повідомлень, що передаються. Надалі діяти відповідно до отриманої інформації», - нагадують у департаменті.

Разом зі старостою сел Аветом Аветяном і керівником тутешньої агрофірми «Зоря» Леонідом Лисаченко міський голова детально ознайомилася з інфраструктурою обох населених пунктів і її найбільш проблемними об'єктами, яким потрібно приділити увагу в першу чергу.

Також міський голова та її колеги зустрілися з педагогічним колективом великобабчанского ліцею. За словами Галини Мінаєвої, розмова була змістовною і корисною як для неї і її колег, так і для самих вчителів. Серед інших питань обговорили організацію медичного обслуговування в селі і надання соціальних послуг, забезпечення учнів харчуванням, можливі варіанти опалення школи та організацію дозвілля дітей.

В розмові з нашим кореспондентом міський голова, зокрема відзначила:

-- Більш детальне знайомство з проблемами Великої Бабки та Піщаного наочно продемонструвало, що нам доведеться вирішувати безліч найрізноманітніших питань, багато з яких не вирішувалися роками, а часто і таких, з якими до об'єднання громади міська влада ще не стикалися. І, тим не менше, я впевнена в тому, що крок за кроком нам вдасться вирішувати проблеми не тільки Великої Бабки, Піщаного, а й інших сільських населених пунктів, які стали сьогодні членами нашої громади. І головне підгрунтя цієї впевненості - люди, з якими мені вдалося поспілкуватися, і які готові щоденною працею робити свій рідний край більш комфортним і затишним.