Суббота, июля 31, 2021
 • Запрошуємо на вакцинацію!
  Запрошуємо на вакцинацію!

  Шановні мешканці Чугуївської міської територіальної громади! Чугуївський міський центр первинної медико-санітарної допомоги отримав 220 доз вакцини «Короновак» виробництва компанії Сіновак (Китай)

  Запрошуються особи з груп ризику: медики, військовослужбовці, працівники поліції, люди з хронічними захворюваннями та освітяни для вакцинації від коронавірусної інфекції.

  Кабінет щеплення розташований за адресою: м. Чугуїв, вул. Леонова, 4-А. Графік роботи: понеділок, середа, п’ятниця з 8.00 до 12.00.

  Продовжується реєстрація в чергу на вакцинацію від коронавірусної інфекції осіб, які не увійшли до пріоритетних груп, але бажають отримати щеплення. Записатися можна за телефоном 0675793706 з 8.00 до 14.30, крім неділі.

Блискавичні серії ударів, майстерні кидки через себе, больові й задушливі прийоми… Сталева воля, неймовірний характер, нестримна жага перемоги, безкомпромісна боротьба… Усе це й багато іншого продемонстрували військовослужбовці під час Чемпіонату з рукопашного бою бойового хортингу Оперативного командування «Схід» Сухопутних військ ЗСУ, місцем проведення якого стала спортивна база 92-ї окремої механізованої бригади імені кошового отамана Івана Сірка.

У змаганнях взяли участь близько 80 бійців, які приїхали захищати честь своїх військових частин із Запорізької, Дніпропетровської, Харківської, Донецької та Луганської областей, - 15 збірних з різних бригад, полків та об`єднаних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки.


Три дні, з 16 по 18 лютого, на ринзі бійці демонстрували неабияку вправність у рукопашному бою, виявляючи професійну майстерність, силу духу і нескореність волі. Збиті кулаки та синці, сильні забої і навіть травми (ну а як же без цього у такому спорті!) жодною мірою не впливали на бійцівський настрій учасників змагань. Відчайдушна підтримка вболівальників додавала наснаги та впевненості. Емоції вирували, доброзичлива атмосфера надихала на нові звершення та сприяла пізнанню світу бойових мистецтв.
Судійство змагань забезпечували представники Федерації рукопашного бою України та Федерації бойового хортингу України. Зокрема, величезну допомогу та матеріальну підтримку у організації, проведенні та судійстві чемпіонату надав керівник Чугуївської громадської організації «Ірімі» Сергій Литвинов.
У запеклій боротьбі беззаперечна перемога і чемпіонський кубок дісталися команді в/ч А-1978 (55-та окрема артилерійська бригада «Запорізька Січ»), а «срібло» та «бронза» – в/ч А-1302 (93-тя окрема механізована бригада «Холодний Яр») та в/ч А-1035 (74-й окремий розвідувальний батальйон). Також нагороди отримали переможці у кожній ваговій категорії та у номінаціях "Сталевий характер" та "Краща техніка".
На церемонії закриття змагань їх учасників привітала заступник Чугуївського міського голови – керуючий справами міськвиконкому Людмила Макаренко, яка виказала слова вдячності військовим за добрі партнерські стосунки з громадою та їх вклад в підтримання іміджу Чугуєва як міста військової слави.
При підготовці публікації використано фото з групи Оперативне командування "Схід" Збройних Сил України.