Пятница, марта 05, 2021
 • «Чугуївський біт – радіо найкращого міста»
  «Чугуївський біт – радіо найкращого міста»

  Радіо створює теплу атмосферу спілкування земляків — людей, які люблять рідний Чугуїв та цікавляться його життям. «Чугуївський біт» звучить в онлайн-ефірі з понеділка по п'ятницю з 8.00 до 17.00. 

  Подробнее:
 • Пряма лінія телефонного зв’язку міського голови Галини Мінаєвої з жителями Чугуївської міської територіальної громади
  Пряма лінія телефонного зв’язку міського голови Галини Мінаєвої з жителями Чугуївської міської територіальної громади

  9 березня 2021 року з 16.00 до 17.00 відбудеться пряма лінія телефонного зв’язку міського голови Галини Мінаєвої на тему «Загальні питання життєдіяльності громади».

  Питання можна ставити за телефоном: (05746) 2-20-69

У вівторок, 16 лютого голова Харківської обласної державної адміністрації Айна Тимчук провела робочу нараду, в ході якої обговорювалися технічні питання модернізації закладів охорони здоров'я в рамках державної програми «Велике будівництво».

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ігор Кащавцев проінформував губернатора про те, що 29 січня цього року лікарня ім. Кононенко була передана з балансу районної ради у власність Чугуївської територіальної громади, а 5 лютого відбулася сесія Чугуївської міської ради, на якій депутати дали згоду на розробку технічної документації для землевідведення під реконструкцію приймального відділення.
Планується, що всі необхідні зміни в документації у зв'язку зі зміною власника лікарні будуть внесені до 1 квітня, а вже в березні обласна державна адміністрація буде приймати рішення про виділення чергового траншу на завершення вже початих робіт. Загальний кошторис реконструкції приймального відділення складає близько 15 млн грн.
«Ми вже поставили перед підрядною організацією завдання надати календарний план проведення робіт, у разі їх стабільного і своєчасного фінансування», - зауважив Ігор Кащавцев.