Суббота, июля 31, 2021
 • Запрошуємо на вакцинацію!
  Запрошуємо на вакцинацію!

  Шановні мешканці Чугуївської міської територіальної громади! Чугуївський міський центр первинної медико-санітарної допомоги отримав 220 доз вакцини «Короновак» виробництва компанії Сіновак (Китай)

  Запрошуються особи з груп ризику: медики, військовослужбовці, працівники поліції, люди з хронічними захворюваннями та освітяни для вакцинації від коронавірусної інфекції.

  Кабінет щеплення розташований за адресою: м. Чугуїв, вул. Леонова, 4-А. Графік роботи: понеділок, середа, п’ятниця з 8.00 до 12.00.

  Продовжується реєстрація в чергу на вакцинацію від коронавірусної інфекції осіб, які не увійшли до пріоритетних груп, але бажають отримати щеплення. Записатися можна за телефоном 0675793706 з 8.00 до 14.30, крім неділі.

Про це в інтерв’ю Чугуївській радіокомпанії повідомив виконуючий обов’язки начальника Чугуївського районного управління поліції полковник Олег Ткаченко:

– Сьогодні загальновідомо, що наркотичні речовини розповсюджуються переважно через інтернет-магазини, інтернет-маршрути до місць закладок. З’явились відповідні телеграм-канали. Тому й наша робота з протидії наркозлочинам потребує застосування сучасних технологій, як того вимагають виклики часу. З досвіду зазначу, що така робота дуже кропітка, потребує неабияких знань у сфері кібербезпеки, проведення численних оперативних заходів з становлення каналів постачання й встановлення повного кола учасників злочинних схем, відстеження грошових переказів з карти на карту. Але це все реально! Доказами тому є й нещодавнє затримання одного з найбільших розповсюджувачів наркотиків у Чугуєві, й знешкодження цілого злочинного угрупування у Харківській області восени 2020 року. Тож у боротьбі з наркозлочинами робимо ставку саме на сучасні технології та інформаційні системи. Також допомогою у цій справі для нас є повідомлення людей з фотофіксацією з місць закладок наркотиків. Ми повинні навчитися працювати на випередження, профілактику, а не лише "бігти слідком" за злочинцями.