Пятница, марта 05, 2021
 • «Чугуївський біт – радіо найкращого міста»
  «Чугуївський біт – радіо найкращого міста»

  Радіо створює теплу атмосферу спілкування земляків — людей, які люблять рідний Чугуїв та цікавляться його життям. «Чугуївський біт» звучить в онлайн-ефірі з понеділка по п'ятницю з 8.00 до 17.00. 

  Подробнее:
 • Пряма лінія телефонного зв’язку міського голови Галини Мінаєвої з жителями Чугуївської міської територіальної громади
  Пряма лінія телефонного зв’язку міського голови Галини Мінаєвої з жителями Чугуївської міської територіальної громади

  9 березня 2021 року з 16.00 до 17.00 відбудеться пряма лінія телефонного зв’язку міського голови Галини Мінаєвої на тему «Загальні питання життєдіяльності громади».

  Питання можна ставити за телефоном: (05746) 2-20-69

Про це в інтерв’ю Чугуївській радіокомпанії повідомив виконуючий обов’язки начальника Чугуївського районного управління поліції полковник Олег Ткаченко:

– Сьогодні загальновідомо, що наркотичні речовини розповсюджуються переважно через інтернет-магазини, інтернет-маршрути до місць закладок. З’явились відповідні телеграм-канали. Тому й наша робота з протидії наркозлочинам потребує застосування сучасних технологій, як того вимагають виклики часу. З досвіду зазначу, що така робота дуже кропітка, потребує неабияких знань у сфері кібербезпеки, проведення численних оперативних заходів з становлення каналів постачання й встановлення повного кола учасників злочинних схем, відстеження грошових переказів з карти на карту. Але це все реально! Доказами тому є й нещодавнє затримання одного з найбільших розповсюджувачів наркотиків у Чугуєві, й знешкодження цілого злочинного угрупування у Харківській області восени 2020 року. Тож у боротьбі з наркозлочинами робимо ставку саме на сучасні технології та інформаційні системи. Також допомогою у цій справі для нас є повідомлення людей з фотофіксацією з місць закладок наркотиків. Ми повинні навчитися працювати на випередження, профілактику, а не лише "бігти слідком" за злочинцями.