Пятница, марта 05, 2021
 • «Чугуївський біт – радіо найкращого міста»
  «Чугуївський біт – радіо найкращого міста»

  Радіо створює теплу атмосферу спілкування земляків — людей, які люблять рідний Чугуїв та цікавляться його життям. «Чугуївський біт» звучить в онлайн-ефірі з понеділка по п'ятницю з 8.00 до 17.00. 

  Подробнее:
 • Пряма лінія телефонного зв’язку міського голови Галини Мінаєвої з жителями Чугуївської міської територіальної громади
  Пряма лінія телефонного зв’язку міського голови Галини Мінаєвої з жителями Чугуївської міської територіальної громади

  9 березня 2021 року з 16.00 до 17.00 відбудеться пряма лінія телефонного зв’язку міського голови Галини Мінаєвої на тему «Загальні питання життєдіяльності громади».

  Питання можна ставити за телефоном: (05746) 2-20-69

Про це заявив під час спілкування з журналістом Чугуївської радіокомпанії нещодавно призначений виконуючий обов’язки начальника Чугуївського районного управління поліції полковник Олег Ткаченко

Зазначимо, що відповідно до адміністративно-територіальної реформи відбулося укрупнення районів. Наразі відбуваються певні зміни у структурному підпорядкуванні відділів поліції у межах новостворених районів. Змінився й сам статус Чугуївського відділу поліції – відтепер це Чугуївське районне управління поліції. До його складу входять структурні підрозділи – відділи поліції № 1 та № 2 (Вовчанський та Зміївський), а також станція поліції у Печенігах. Структурно мало що змінилося, але скоротили керівні посади, тим самим збільшивши чисельність правоохоронців для безпосередньої роботи з забезпечення правопорядку. Кадрові призначення ще тривають.

Олег Ткаченко так окреслив своє бачення роботи управління:
– З проблемами, що потребують вирішення, ознайомився і продовжую їх вивчати; головні напрямки роботи вже відпрацьовуємо. Враховуємо, насамперед, побажання керівників громад та громадян, з якими вже поспілкувався. Головне – люди хочуть бачити правоохоронців на вулицях і довіряти їм. Саме над цим і найактивніше будемо працювати. Досягти цього реально!
Зараз ми проводимо великий обсяг робіт з аналітики скоєних злочинів та правопорушень за видами, вивчаємо їх "географію". На зустрічі з міським головою Галиною Мінаєвою досягли порозуміння з питання втілення проєкту "Безпечне місто". Спираючись на аналітичні дані, плануємо облаштувати місця з найбільшою ймовірністю скоєння злочинів приладами відеоспостереження. Мій досвід оперативної роботи доводить високу ефективність таких заходів. Аналітичну роботу розпочали з Чугуєва і обов’язково проведемо її у інших населених пунктах району.
Невід’ємною складовою моєї роботи будуть зустрічі з очільниками громад, депутатами місцевих рад, громадянами. Готовий конструктивно співпрацювати у режимі 24/7. Наразі створюємо відділ моніторингу інформаційних ресурсів, що дозволить оперативно реагувати на усі повідомлення громадян, що з’являються у соцмережах, стосовно порушень законодавства та скоєння злочинів.
Будемо працювати над відновленням довіри людей до правоохоронців, налагодженням діалогу між поліцією та населенням, забезпеченням громадської і особистої безпеки громадян.