Пятница, марта 05, 2021
 • «Чугуївський біт – радіо найкращого міста»
  «Чугуївський біт – радіо найкращого міста»

  Радіо створює теплу атмосферу спілкування земляків — людей, які люблять рідний Чугуїв та цікавляться його життям. «Чугуївський біт» звучить в онлайн-ефірі з понеділка по п'ятницю з 8.00 до 17.00. 

  Подробнее:
 • Пряма лінія телефонного зв’язку міського голови Галини Мінаєвої з жителями Чугуївської міської територіальної громади
  Пряма лінія телефонного зв’язку міського голови Галини Мінаєвої з жителями Чугуївської міської територіальної громади

  9 березня 2021 року з 16.00 до 17.00 відбудеться пряма лінія телефонного зв’язку міського голови Галини Мінаєвої на тему «Загальні питання життєдіяльності громади».

  Питання можна ставити за телефоном: (05746) 2-20-69

Буквально кілька тижнів тому дитячий оздоровчий табір «Орлятко» став власністю Чугуївської міської територіальної громади, і в міській раді вже зараз замислюються про якість послуг, що надаються у дитячому таборі. Хоча до початку оздоровчого сезону ще досить багато часу, вже зараз в міській раді визначають перелік першочергових завдань для підготовки установи до прийому дітей

Особлива увага при цьому приділяється виконанню санітарно-гігієнічних норм і вимог. Зокрема, 11 лютого заступник міського голови Тетяна Вінник провела робочу нараду за участю представників держпродспоживслужби, управління освіти Чугуївської міської ради та КП «Чугуїввода», в ході якої обговорювалися питання функціонування плавального басейну та очисних споруд табору. Уже первинне обстеження об'єктів показує, що належить виконати чимало завдань щодо приведення табору до стандартів, додержання яких вимагає держпродспоживслужба.