Пятница, марта 05, 2021
 • «Чугуївський біт – радіо найкращого міста»
  «Чугуївський біт – радіо найкращого міста»

  Радіо створює теплу атмосферу спілкування земляків — людей, які люблять рідний Чугуїв та цікавляться його життям. «Чугуївський біт» звучить в онлайн-ефірі з понеділка по п'ятницю з 8.00 до 17.00. 

  Подробнее:
 • Пряма лінія телефонного зв’язку міського голови Галини Мінаєвої з жителями Чугуївської міської територіальної громади
  Пряма лінія телефонного зв’язку міського голови Галини Мінаєвої з жителями Чугуївської міської територіальної громади

  9 березня 2021 року з 16.00 до 17.00 відбудеться пряма лінія телефонного зв’язку міського голови Галини Мінаєвої на тему «Загальні питання життєдіяльності громади».

  Питання можна ставити за телефоном: (05746) 2-20-69

Серед питань, які планується розглянути під час засідання позачергової сесії Чугуївської міської ради, що відбудеться у найближчу п’ятницю, є один, що стосується подальшої долі відомого всім чугуївцям підвісного моста через Ростовську трасу, що з'єднує центр міста і Зачуговку. Планується, що з міського бюджету будуть виділені близько 50 тис. грн на проходження експертизи раніше розробленої проектно-кошторисної документації для його реконструкції

На що саме планується витратити ці кошти з міського бюджету, розповідає заступник міського голови Костянтин Бармін:

– Над питанням вирішення проблеми аварійного стану підвісного моста ми працюємо вже не перший рік. Ще в 2017 році була проведена технічна експертиза всіх його конструкцій, результатом якої стало визнання моста непридатним до експлуатації. Протягом наступних двох років ми шукали кошти для розробки проекту його капітального ремонту. У минулому році ця робота нарешті принесла очікуваний результат: державне підприємство «Дороги Харківщини» профінансувало наше комунальне підприємство «Чугуївський комунальний комплекс» на суму майже 1,5 млн грн для розробки проектно-кошторисної документації. За підсумками погоджень і розробки візуалізації проекту, з урахуванням знаковості цієї споруди для Чугуєва було прийнято рішення будувати вантовий міст.

Тепер же, як того вимагають численні БНіП та інші регламентуючі документи, нам необхідно провести експертизу вже розробленої проектно-кошторисної документації, кошти на яку ми просимо виділити депутатів на сесійному засіданні. Серед іншого експертиза дозволить нам отримати відповідь на питання про остаточну вартість реконструкції моста. Маючи в своєму розпорядженні усі необхідні проектні документи і напевно знаючи вартість реконструкції, враховуючи давні партнерські відносини нашого міста і Харківської обласної ради, ми зможемо реально розраховувати на проведення самих робіт. Передбачається, що їх замовником стане ДП «Дороги Харківщини», а проводитися вони будуть за кошти державного бюджету.

Хочу зазначити, що проект реконструкції моста передбачає також благоустрій підходів до нього і установку освітлення, яке буде обладнано таким чином, щоб не заважати безпеці руху транспорту.