Пятница, марта 05, 2021
 • «Чугуївський біт – радіо найкращого міста»
  «Чугуївський біт – радіо найкращого міста»

  Радіо створює теплу атмосферу спілкування земляків — людей, які люблять рідний Чугуїв та цікавляться його життям. «Чугуївський біт» звучить в онлайн-ефірі з понеділка по п'ятницю з 8.00 до 17.00. 

  Подробнее:
 • Пряма лінія телефонного зв’язку міського голови Галини Мінаєвої з жителями Чугуївської міської територіальної громади
  Пряма лінія телефонного зв’язку міського голови Галини Мінаєвої з жителями Чугуївської міської територіальної громади

  9 березня 2021 року з 16.00 до 17.00 відбудеться пряма лінія телефонного зв’язку міського голови Галини Мінаєвої на тему «Загальні питання життєдіяльності громади».

  Питання можна ставити за телефоном: (05746) 2-20-69

Сьогодні, 1 лютого міський голова Галина Мінаєва відвідала Чугуївський ЦНАП, який отримав офісні меблі та оргтехніку на загальну суму майже 13 тисяч євро в рамках співпраці з Програмою «U-LEAD з Європою». Наразі у Центрі ведуться підготовчі роботи з організації оновлених робочих місць адміністраторів та місць очікування для клієнтів, зокрема для організації електронної системи керування чергою.

Сучасна децентралізаційна реформа системи адміністративних послуг все більше потребує розбудови існуючої мережі ЦНАП не лише для наближення послуг до пересічних громадян, а й для підвищення їх якості, поліпшення сервісу обслуговування. За програмою «U-LEAD з Європою» передбачено підтримку у створенні та модернізації ЦНАП.

Як розповідає начальник відділу центру надання адміністративних послуг Чугуївської міської ради Ірина Вишлова-Пилєва, за час участі Чугуївської міської ради у Програмі «U-LEAD з Європою» було підготовлено та затверджено нові редакції Положення про відділ-центр та Регламент ЦНАП, встановлено новий режим роботи Центру, ухвалено Концепцію розвитку системи надання адміністративних послуг у місті Чугуєві, інформаційні та технологічні картки, актуалізовані посадові інструкції працівників ЦНАП.

Працівники ЦНАП взяли участь у чотирьох навчальних модулях, а також у інших навчальних заходах.

Затверджено оновлений перелік послуг, які можна отримати через ЦНАП. Наразі перелік містить 188 видів послуг, з урахуванням трьох видів довідок про склад сім’ї, а також перспективних послуг з державної реєстрації актів цивільного стану, соціального захисту, послуг з державної реєстрації транспортних засобів та видачі посвідчень водія, пенсійних послуг.

Для інтеграції вищезазначених послуг до ЦНАП було затверджено інформаційні картки щодо соціальних послуг, неодноразово направлені листи до відповідних територіальних представництв МВС, юстиції, Пенсійного фонду України. Вивчено питання підключення до відомчих інформаційних систем (баз даних) та закупівлі необхідного обладнання для надання послуг сервісного центру МВС, ДРАЦС, ПФУ. Отримано лист від Головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області щодо відсутності технічної можливості для облаштування віддаленого робочого місця для прийому спеціаліста пенсійного фонду.

Проведено ремонтні роботи в чотирьох приміщеннях ЦНАП, а також в архівній кімнаті (капітальний ремонт підлоги, ремонт стін та стелі) та у туалеті (розширені дверні отвори, встановлені спеціальні опори для людей з інвалідністю тощо), нівельований поріг у приміщенні ЦНАП. Закуплено та встановлено віконні ролети та грати, розширені дверні отвори. Встановлено мережеве обладнання. Витрати склали близько 200 тис.грн.

В рамках співпраці з Програмою «U-LEAD з Європою» з модернізації роботи ЦНАП отримано офісні меблі: на суму 4347,14 євро. Комп’ютерної та оргтехніка – 8603,9 євро.

Ведуться підготовчі роботи для організації електронної системи керування чергою.