Пятница, марта 05, 2021
 • «Чугуївський біт – радіо найкращого міста»
  «Чугуївський біт – радіо найкращого міста»

  Радіо створює теплу атмосферу спілкування земляків — людей, які люблять рідний Чугуїв та цікавляться його життям. «Чугуївський біт» звучить в онлайн-ефірі з понеділка по п'ятницю з 8.00 до 17.00. 

  Подробнее:
 • Пряма лінія телефонного зв’язку міського голови Галини Мінаєвої з жителями Чугуївської міської територіальної громади
  Пряма лінія телефонного зв’язку міського голови Галини Мінаєвої з жителями Чугуївської міської територіальної громади

  9 березня 2021 року з 16.00 до 17.00 відбудеться пряма лінія телефонного зв’язку міського голови Галини Мінаєвої на тему «Загальні питання життєдіяльності громади».

  Питання можна ставити за телефоном: (05746) 2-20-69

Сьогодні відбулася робоча зустріч міського голови Галини Мінаєвої та представників департаменту капітального будівництва Харківської обласної державної адміністрації на чолі з його керівником Євгенією Іванською. Предметом обговорення було вкрай важливе для громади питання - завершення робіт з капітального ремонту приймального відділення Центральної районної лікарні, замовником якого виступає саме обласний департамент. Учасниками зустрічі також були головний лікар ЦРЛ В’ячеслав Грушка, проєктанти, підрядники, керівники профільних відділів міськвиконкому. Кабінетному спілкуванню передував огляд об’єкта будівництва на місці.

Під час обговорення було відпрацьовано конкретні кроки з урегулювання тих питань, що потребують негайного вирішення як для продовження робіт, так і введення потім об’єкта у експлуатацію відповідно до законодавства. Це, зокрема, питання оформлення документації з землевпорядкування та містобудування. Також учасники зустрічі мали змогу обговорити й нюанси щодо коригування існуючого проєкту, дотримання графіків виконання робіт та контрою їх якості.

– Ми повною мірою сприятимемо, аби капітальний ремонт приймального відділення було виконано вчасно. Перед керівниками профільних відділів міськвиконкому вже поставлено завдання у найкоротші терміни підготувати усю необхідну документацію, щоб якнайшвидше пройти усі законодавчі процедури,  –  зазначила у підсумку міський голова Галина Мінаєва.