Понедельник, марта 08, 2021
 • «Чугуївський біт – радіо найкращого міста»
  «Чугуївський біт – радіо найкращого міста»

  Радіо створює теплу атмосферу спілкування земляків — людей, які люблять рідний Чугуїв та цікавляться його життям. «Чугуївський біт» звучить в онлайн-ефірі з понеділка по п'ятницю з 8.00 до 17.00. 

  Подробнее:
 • Пряма лінія телефонного зв’язку міського голови Галини Мінаєвої з жителями Чугуївської міської територіальної громади
  Пряма лінія телефонного зв’язку міського голови Галини Мінаєвої з жителями Чугуївської міської територіальної громади

  9 березня 2021 року з 16.00 до 17.00 відбудеться пряма лінія телефонного зв’язку міського голови Галини Мінаєвої на тему «Загальні питання життєдіяльності громади».

  Питання можна ставити за телефоном: (05746) 2-20-69

1 лютого у більшості північних, центральних, Харківській, Одеській, Миколаївській областях значний сніг (приріст снігового покриву 5-10 см), вдень у Кіровоградській, Дніпропетровській, Харківській, Одеській та Миколаївській областях сніг з переходом у дощ, ожеледь, налипання мокрого снігу, пориви вітру 15-20 м/с. На дорогах північних, центральних, Харківської областей ожеледиця. (І рівень небезпечності, жовтий)

Погодні умови 1 лютого можуть спричинити відключення енергозабезпечення окремих населених пунктів та порушення руху автотранспорту на окремих ділянках доріг – попереджають у Державній службі з надзвичайних ситуацій.

При таких погодних умовах чугуївські комунальники працюють цілодобово.

Станом на 5 годину ранку в місті розчищали сніг 9 одиниць спецтехніки та 25 робітників.

Для оперативного реагування на будь-які випадки ускладнення руху дорогами міста на КП «Чугуївський комунальний комплекс» створено графік чергування спеціальної техніки.

Для оперативного реагування на звернення мешканців продовжують діяти електронні сервіси підприємства. Також звернення можна залишити у вайбері за номером 0997223050 (цілодобово) – нагадують в адміністрації КП «Чугуївський комунальний комплекс».