Понедельник, марта 08, 2021
 • «Чугуївський біт – радіо найкращого міста»
  «Чугуївський біт – радіо найкращого міста»

  Радіо створює теплу атмосферу спілкування земляків — людей, які люблять рідний Чугуїв та цікавляться його життям. «Чугуївський біт» звучить в онлайн-ефірі з понеділка по п'ятницю з 8.00 до 17.00. 

  Подробнее:
 • Пряма лінія телефонного зв’язку міського голови Галини Мінаєвої з жителями Чугуївської міської територіальної громади
  Пряма лінія телефонного зв’язку міського голови Галини Мінаєвої з жителями Чугуївської міської територіальної громади

  9 березня 2021 року з 16.00 до 17.00 відбудеться пряма лінія телефонного зв’язку міського голови Галини Мінаєвої на тему «Загальні питання життєдіяльності громади».

  Питання можна ставити за телефоном: (05746) 2-20-69

29 січня відбулася ІІІ позачергова сесія Чугуївської міської ради восьмого скликання. Головувала на засіданні міський голова Галина Мінаєва. Присутніми були 29 депутатів ради, керівники структурних підрозділів виконавчих органів ради, громадськість.

Під час сесії було прийнято низку рішень щодо прийняття до комунальної власності Чугуївської міської ради об’єктів інфраструктури, що знаходяться на території новоствореної громади, про входження до складу їх засновників Чугуївської міської ради та перейменування. Зокрема, відтепер власністю Чугуївської міської громади стали Комунальне некомерційне підприємство «Чугуївська центральна районна лікарня ім. М.І. Кононенка», Комунальний заклад «Дитячо-юнацька спортивна школа Чугуївської районної ради Харківської області», Чугуївський районний Центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді, Комунальне підприємство «Чугуївський районний дитячий оздоровчий табір «Орлятко», Комунальна установа «Чугуївський районний будинок культури», Кочетоцький дошкільний навчальний заклад (ясла-садок). Своїми рішеннями депутати також затвердили відповідні акти приймання-передачі та прийняття майна, яке передається зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чугуївського району до комунальної власності Чугуївської міської ради Харківської області з подальшою передачею на баланс Чугуївської міської ради Харківської області, Управління освіти Чугуївської міської ради, відділу культури і туризму Чугуївської міської ради та інших профільних відомств.

Серед прийнятих питань також рішення про прийняття до комунальної власності та затвердження акта приймання-передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення із державної у комунальну власність Зарожненської, Кам’яноярузької, Великобабчанської сільських рад та Кочетоцької селищної ради.

Останнім депутати розглядали найболючіше наразі для мешканців громади питання щодо недопущення підвищення тарифів на газ, електроенергію та інші комунальні послуги. Вони висловили категоричний протест проти зростання у 2021 році ціни на природний газ та газопостачання, електроенергію, тарифів на водопостачання та водовідведення та прийняли звернення Чугуївської міської ради до органів влади державного рівня з вимогою вжити невідкладні заходи, аби встановити справедливі та посильні для людей тарифи.

У "різному" депутати міської ради, представники громадськості озвучили доручення та пропозиції для відпрацювання відповідними виконавчими органами ради.

Підбиваючи підсумки сесії, міський голова Галина Мінаєва зазначила:

- На сьогоднішньому засіданні сесії ми прийняли низку важливих рішень щодо інфраструктурного розвитку нашої громади. Відповідно зо законодавства та у рамках реформи адміністративно-територіального устрою тепер у своїй власності маємо такі заклади, як Центральна районна лікарня, Районний будинок культури, Дитячо-юнацька спортивна школа Чугуївської районної ради, Чугуївський районний Центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді, Чугуївський районний дитячий оздоровчий табір «Орлятко», Кочетоцький дошкільний навчальний заклад (ясла-садок). Безумовно, для нас це не тільки матеріальні надбання, а й величезна відповідальність за долю й колективи цих установ. Тож усі питання будемо відпрацьовувати якомога якісно та ефективно. Утримання прийнятих об’єктів створює значне додаткове фінансове навантаження на міський бюджет. Тож звернулася з проханням терміново провести зібрання Правління Асоціації міст України і організувати робочу зустріч з Прем’єр-Міністром України Денисом Шмигалем для вирішення нагальних проблем громад.

Також на сесії ми разом з колегами прийняли звернення до державних органів влади щодо недопущення зростання тарифів на газ та газопостачання, електроенергію та інші комунальні послуги, у якому виклали своє бачення вирішення проблеми. Дякую депутатам, громадськості за конструктивність та активну позицію. Разом з людьми відстоюємо право на гідні умови життя.

Зазначу, що протягом останніх років ми активно працювали над підвищенням енергоефективності міської інфраструктури. Зокрема, ОСББ активно брали участь у програмі "теплих" кредитів, залучалися кошти з різних фондів на енергомодернізацію бюджетних установ, зокрема, закладів освіти; встановлювалися за кошти бюджету прилади обліку тепла. Всього на ці цілі впродовж 2016-2020 років було залучено близько 30 млн грн. В цілому була проведена значна робота, щоб зробити місто якомога більш енергоефективним, і в цьому напрямку, але вже з урахуванням нових умов, будемо працювати і далі.