Понедельник, марта 08, 2021
 • «Чугуївський біт – радіо найкращого міста»
  «Чугуївський біт – радіо найкращого міста»

  Радіо створює теплу атмосферу спілкування земляків — людей, які люблять рідний Чугуїв та цікавляться його життям. «Чугуївський біт» звучить в онлайн-ефірі з понеділка по п'ятницю з 8.00 до 17.00. 

  Подробнее:
 • Пряма лінія телефонного зв’язку міського голови Галини Мінаєвої з жителями Чугуївської міської територіальної громади
  Пряма лінія телефонного зв’язку міського голови Галини Мінаєвої з жителями Чугуївської міської територіальної громади

  9 березня 2021 року з 16.00 до 17.00 відбудеться пряма лінія телефонного зв’язку міського голови Галини Мінаєвої на тему «Загальні питання життєдіяльності громади».

  Питання можна ставити за телефоном: (05746) 2-20-69

28 січня міський голова Галина Мінаєва та головний лікар Чугуївської ЦРЛ В’ячеслав Грушка взяли участь у конференції «Децентралізація в умовах трансформації системи охорони здоров’я» на запрошення північного міжрегіонального департаменту Національної служби здоров’я України.

З 1 січня в результаті реформи децентралізації змінюється адміністративний устрій. Старі райони ліквідують, однак заклади охорони здоров’я на їх території продовжують працювати і надавати медичні послуги. Які повноваження нових власників, який алгоритм дій комунальних закладів охорони здоров’я та органів місцевого самоврядування в нових умовах – все це та інше обговорювали учасники конференції.

Галина Мінаєва завжди ставила медицину на перше місце: «Здоров’я та безпека жителів міста – це один з основних пріоритетів розвитку нашого міста. Тому, об’єднавшись в Чугуївську територіальну громаду, будемо і надалі працювати над підвищенням якості надання медичних послуг, у тому числі в селах, що приєднались».