Понедельник, марта 08, 2021
 • «Чугуївський біт – радіо найкращого міста»
  «Чугуївський біт – радіо найкращого міста»

  Радіо створює теплу атмосферу спілкування земляків — людей, які люблять рідний Чугуїв та цікавляться його життям. «Чугуївський біт» звучить в онлайн-ефірі з понеділка по п'ятницю з 8.00 до 17.00. 

  Подробнее:
 • Пряма лінія телефонного зв’язку міського голови Галини Мінаєвої з жителями Чугуївської міської територіальної громади
  Пряма лінія телефонного зв’язку міського голови Галини Мінаєвої з жителями Чугуївської міської територіальної громади

  9 березня 2021 року з 16.00 до 17.00 відбудеться пряма лінія телефонного зв’язку міського голови Галини Мінаєвої на тему «Загальні питання життєдіяльності громади».

  Питання можна ставити за телефоном: (05746) 2-20-69

26 січня пройшов регіональний онлайн-форум у рамках реалізації проекту ПРООН, в якому міський голова Галина Мінаєва, як віце президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області, виступила спікером на тему: «Реалізація цілей сталого розвитку на прикладі м. Чугуєва – запровадження місцевих ініціатив».

Учасниками форуму стали представники бізнесу, громадські активісти, державні службовці з організацій, установ регіону (територіальні громади, комунальні підприємства, ОСББ, громадські організації, вищі навчальні заклади області), інші зацікавлені представники установ та організацій.

Галина Мінаєва зауважила, що саме партнерські відносини між державними, обласними, місцевими органами влади та налагодження ефективного інвестиційного партнерства – запорука сталого розвитку громади.

У 2015 році було підписано Угоду про партнерство між ПРООН та Чугуївською міською радою щодо реалізації проєкту «Місцевий розвиток орієнтований на громаду - ІІІ». За результатами цієї співпраці за 3 роки в місті термомодернізовано 13 багатоквартирних будинків (ремонти покрівель, утеплення фасадів, заміна вікон та дверей на енергоощадні, встановлення ІТП). Також в рамках співпраці з ЄС/ПРООН було проведено ремонти спортивних залів у школах міста.

Менеджер проекту Катерина Приходько подякувала міському голові за багаторічну співпрацю та підкреслила, що м.Чугуїв зарекомендував себе як надійний та ефективний партнер.