Воскресенье, января 24, 2021
  • «Пряма лінія» телефонного зв’язку з міським головою Галиною Мінаєвою
    «Пряма лінія» телефонного зв’язку з міським головою Галиною Мінаєвою

    25 січня 2021 року з 16.00 до 17.00 відбудеться пряма лінія телефонного зв’язку міського голови Галини Мінаєвої з мешканцями на тему «Загальні питання життєдіяльності громади».

    Питання можна ставити за телефоном: (05746) 2-20-69 або 063-103-09-18

На презентацію проєкту кошторису громади на майбутній рік були запрошені депутати міської ради, старости населених пунктів, головні розпорядники бюджетних коштів, актив міста. Міський голова Галина Мінаєва, відкриваючи захід, висловила упевненість у конструктивній та злагодженій роботі усіх ланок місцевої законодавчої та виконавчої влади, результатом якої стане ефективний бюджет громади

Начальник фінансового управління Олена Бутова, презентуючи головний фінансовий документ громади, детально зупинилася на нормативно-правовій базі формування місцевих бюджетів, особливостях бюджетного процесу в нових умовах адміністративно-територіального устрою, структурі доходів та видатків. За її словами, бюджет-2021 є збалансованим та забезпечить належне функціонування усіх галузей інфраструктури громади. Доходи заплановано на рівні 358, 7 млн грн, видатки – 367,6 млн грн.

Під час обговорення проєкту бюджету начальник фінансового управління та профільні заступники міського голови відповіли на запитання депутатів, у більшій частині щодо фінансового забезпечення функціонування житлово-комунального господарства.

Цього тижня проєкт бюджету депутати будуть розглядати на своїх комісіях, а вже 24 грудня – на сесії міської ради.