Пятница, января 22, 2021
  • «Пряма лінія» телефонного зв’язку з міським головою Галиною Мінаєвою
    «Пряма лінія» телефонного зв’язку з міським головою Галиною Мінаєвою

    25 січня 2021 року з 16.00 до 17.00 відбудеться пряма лінія телефонного зв’язку міського голови Галини Мінаєвої з мешканцями на тему «Загальні питання життєдіяльності громади».

    Питання можна ставити за телефоном: (05746) 2-20-69 або 063-103-09-18

16 грудня міський голова Галина Мінаєва оглянула результати проведення ремонтних робіт в гуртожитках міста по вулиці Дружби, 1А та 5А. Цьогоріч за кошти міського бюджету були капітально відремонтовані приміщення загального користування: санвузли на 3 поверсі в гуртожитку по вул. Дружби, 1А та пральня на 3 поверсі в гуртожитку по вул.Дружби, 5А. Ремонтні роботи, які були нещодавно завершені, провели за кошти міського бюджету. Таким чином, продовжується реалізація завдання з поліпшення умов проживання в гуртожитках Чугуєва, яке перед собою поставили міський голова Галина Мінаєва, міська рада та КЖРЕП

Також у поточному році за кошти міського бюджету в гуртожитку по вул. Дружби, 5А були відремонтовані санвузли на 3 поверсі та проведений поточний ремонт вимощення та вхідних груп, а минулоріч – ремонт входу до гуртожитку, сходових маршів, а в гуртожитку по вул. Дружби, 1А – ремонт приміщень загального користування з 2 по 5 поверхи.