Вторник, января 26, 2021
  • «Пряма лінія» телефонного зв’язку із заступником міського голови Костянтином Барміним
    «Пряма лінія» телефонного зв’язку із заступником міського голови Костянтином Барміним

    28 січня 2021 року з 16.00 до 17.00 відбудеться пряма лінія телефонного зв’язку заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Костянтина Барміна з громадянами на тему «Актуальні питання надання послуг населенню у сфері житлово-комунального господарства». Питання можна ставити за телефоном: 063-103-09-18

На ній обговорювалися чотири основних напрямки роботи: теплопостачання, благоустрій територій, водопостачання і водовідведення, а також утримання житлового фонду

Керівники комунальних підприємств, які вже встигли провести первинне знайомство з ситуацією на місцях за своїми напрямками, поінформували про неї міського голову. Якщо в питаннях утримання і опалення багатоквартирних будинків особливих проблем не прогнозується через їхню нечисленність, то з ряду інших питань, таких, наприклад, як вивіз сміття, утримання кладовищ, колодязів або вуличне освітлення, чекає серйозна робота.
У ході наради Галина Мінаєва поставила перед керівниками комунальної сфери ряд першочергових завдань. Зокрема, необхідно навести лад в питаннях балансової належності наявних об'єктів і провести їх інвентаризацію. За підсумками більш детального вивчення проблем, що виявляються, необхідно запланувати у проєкті бюджету на наступний рік кошти на їх хоча б часткове вирішення. Разом з тим, міський голова зробила акцент на тому, що посеред найбільш відповідального для ЖКГ зимового періоду необхідно утриматися від будь-яких різких непродуманих рішень, як кадрових, так і суто технічних.

Підбиваючи підсумки наради, міський голова зазначила, що зараз головним завданням для сфери ЖКГ як в місті, так і в сільських населених пунктах є стабільне функціонування міського господарства в зимовий період.

– Мешканці не повинні відчувати будь-якого дискомфорту в ході інтеграції їх сіл і селищ в міську сферу ЖКГ. А ми тим часом повинні активно включатися в поточну роботу по забезпеченню життєдіяльності кожного населеного пункту, – підкреслила Галина Мінаєва.