Суббота, июня 12, 2021
 • Запрошуємо на вакцинацію!
  Запрошуємо на вакцинацію!

  Шановні мешканці Чугуївської міської територіальної громади! Чугуївський міський центр первинної медико-санітарної допомоги отримав 220 доз вакцини «Короновак» виробництва компанії Сіновак (Китай)

  Запрошуються особи з груп ризику: медики, військовослужбовці, працівники поліції, люди з хронічними захворюваннями та освітяни для вакцинації від коронавірусної інфекції.

  Кабінет щеплення розташований за адресою: м. Чугуїв, вул. Леонова, 4-А. Графік роботи: понеділок, середа, п’ятниця з 8.00 до 12.00.

  Продовжується реєстрація в чергу на вакцинацію від коронавірусної інфекції осіб, які не увійшли до пріоритетних груп, але бажають отримати щеплення. Записатися можна за телефоном 0675793706 з 8.00 до 14.30, крім неділі.

 • Заступник міського голови Костянтин Бармін відповідатиме на телефонні звернення громадян
  Заступник міського голови Костянтин Бармін відповідатиме на телефонні звернення громадян

  9 червня 2021 року з 16.00 до 17.00 відбудеться пряма лінія телефонного зв’язку заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Костянтина Барміна на тему: «Актуальні питання надання послуг населенню у сфері житлово-комунального господарства». Питання можна ставити за телефоном: (05746) 4-10-38

 • Запршуємо на вакцінацію
  Запршуємо на вакцінацію

Традиційно напередодні зимового періоду міський голова Галина Мінаєва особливу увагу приділяє питанням підготовки комунальних підприємств до роботи у непростих, а деколи й екстремальних осінньо-зимових умовах.

Днями Галина Мінаєва зустрілася й поспілкувалася з колективом КП «Чугуївський комунальний комплекс», на яке покладаються найбільш відповідальні завдання в холодну й сніжну пору року. Міський голова ознайомилася зі станом підготовки підприємства до зими, оглянула наявну спеціальну техніку, якої, до речі, останнім часом було чимало придбано коштом міського бюджету. За словами директора КП «ЧКК» Ігоря Шепелєва, цьогоріч всі транспортні засоби (де є технічна можливість) будуть облаштовані снігоочисними відвалами, щітками, піскорозтрушувачами, аби мати можливість оперативно прибирати територію міста від снігу та працювати у важкодоступних місцях. Загалом наразі підприємство вже на 50% готове до зими.

Міський голова у спілкуванні з керівником Чугуївського комунального комплексу особливо наголосила на турботі про людей – забезпеченні працівників належними побутовими умовами та засобами індивідуального захисту, що надзвичайно важливо в холодну пору року.