Суббота, октября 31, 2020

Традиційно напередодні зимового періоду міський голова Галина Мінаєва особливу увагу приділяє питанням підготовки комунальних підприємств до роботи у непростих, а деколи й екстремальних осінньо-зимових умовах.

Днями Галина Мінаєва зустрілася й поспілкувалася з колективом КП «Чугуївський комунальний комплекс», на яке покладаються найбільш відповідальні завдання в холодну й сніжну пору року. Міський голова ознайомилася зі станом підготовки підприємства до зими, оглянула наявну спеціальну техніку, якої, до речі, останнім часом було чимало придбано коштом міського бюджету. За словами директора КП «ЧКК» Ігоря Шепелєва, цьогоріч всі транспортні засоби (де є технічна можливість) будуть облаштовані снігоочисними відвалами, щітками, піскорозтрушувачами, аби мати можливість оперативно прибирати територію міста від снігу та працювати у важкодоступних місцях. Загалом наразі підприємство вже на 50% готове до зими.

Міський голова у спілкуванні з керівником Чугуївського комунального комплексу особливо наголосила на турботі про людей – забезпеченні працівників належними побутовими умовами та засобами індивідуального захисту, що надзвичайно важливо в холодну пору року.