Воскресенье, июня 13, 2021
 • Запрошуємо на вакцинацію!
  Запрошуємо на вакцинацію!

  Шановні мешканці Чугуївської міської територіальної громади! Чугуївський міський центр первинної медико-санітарної допомоги отримав 220 доз вакцини «Короновак» виробництва компанії Сіновак (Китай)

  Запрошуються особи з груп ризику: медики, військовослужбовці, працівники поліції, люди з хронічними захворюваннями та освітяни для вакцинації від коронавірусної інфекції.

  Кабінет щеплення розташований за адресою: м. Чугуїв, вул. Леонова, 4-А. Графік роботи: понеділок, середа, п’ятниця з 8.00 до 12.00.

  Продовжується реєстрація в чергу на вакцинацію від коронавірусної інфекції осіб, які не увійшли до пріоритетних груп, але бажають отримати щеплення. Записатися можна за телефоном 0675793706 з 8.00 до 14.30, крім неділі.

 • Заступник міського голови Костянтин Бармін відповідатиме на телефонні звернення громадян
  Заступник міського голови Костянтин Бармін відповідатиме на телефонні звернення громадян

  9 червня 2021 року з 16.00 до 17.00 відбудеться пряма лінія телефонного зв’язку заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Костянтина Барміна на тему: «Актуальні питання надання послуг населенню у сфері житлово-комунального господарства». Питання можна ставити за телефоном: (05746) 4-10-38

 • Запршуємо на вакцінацію
  Запршуємо на вакцінацію

 22 вересня – День партизанської слави. У Чугуєві вшанували пам’ять учасників партизанського руху покладанням квітів до Меморіалу в сквері Слави. У заході взяли участь представники виконавчого комітету Чугуївської міської ради на чолі з міським головою Галиною Мінаєвою, депутати обласної і міської рад, представники установ і організацій, лідери громадських організацій, жителі міста.

На території Харківської області та безпосередньо на Чугуївщині в роки Другої світової війни було організовано активний опір окупаційному режиму.

На жаль, сторінка історії про участь Чугуєва в партизанському русі вивчена далеко не повно. Але навіть скупі факти говорять про мужню боротьбу місцевого населення з загарбниками. Так, в Книзі пам’яті України (№13) є поіменний список 24 жителів Чугуївського району та 6 – міста Чугуєва, які брали участь у партизанській боротьбі і загинули під час бойових завдань.

Федір Никифорович Бондаренко працював в авіачастині і був залишений в Чугуєві на підпільну роботу; в результаті зради був повішений 18 квітня 1942 року на колишній базарній площі разом зі своїми соратниками: Сергієм Петровичем Борисовим, тодішнім начальником пожежної охорони Чугуєва, і Віктором Павловичем Ястребовим, головою сільради Клугино-Башкирівки. На їх честь на будинку № 8 по вул. Жадановського встановлено меморіальну дошку.