Суббота, июня 12, 2021
 • Запрошуємо на вакцинацію!
  Запрошуємо на вакцинацію!

  Шановні мешканці Чугуївської міської територіальної громади! Чугуївський міський центр первинної медико-санітарної допомоги отримав 220 доз вакцини «Короновак» виробництва компанії Сіновак (Китай)

  Запрошуються особи з груп ризику: медики, військовослужбовці, працівники поліції, люди з хронічними захворюваннями та освітяни для вакцинації від коронавірусної інфекції.

  Кабінет щеплення розташований за адресою: м. Чугуїв, вул. Леонова, 4-А. Графік роботи: понеділок, середа, п’ятниця з 8.00 до 12.00.

  Продовжується реєстрація в чергу на вакцинацію від коронавірусної інфекції осіб, які не увійшли до пріоритетних груп, але бажають отримати щеплення. Записатися можна за телефоном 0675793706 з 8.00 до 14.30, крім неділі.

 • Заступник міського голови Костянтин Бармін відповідатиме на телефонні звернення громадян
  Заступник міського голови Костянтин Бармін відповідатиме на телефонні звернення громадян

  9 червня 2021 року з 16.00 до 17.00 відбудеться пряма лінія телефонного зв’язку заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Костянтина Барміна на тему: «Актуальні питання надання послуг населенню у сфері житлово-комунального господарства». Питання можна ставити за телефоном: (05746) 4-10-38

 • Запршуємо на вакцінацію
  Запршуємо на вакцінацію

Формальне приєднання населених пунктів до Чугуєва в рамках створення Чугуївської міської територіальної громади  ще не відбулося, але перші кроки на шляху їх інтеграції в загальну громаду вже робляться

17 вересня група працівників виконавчого комітету Чугуївської міської ради на чолі з міським головою Галиною Мінаєвою побувала в Кам’яній Ярузі, де зустрілася з представниками селищної ради та бюджетної сфери селища. Темою зустрічі стала участь кам’янояружців в конкурсі проєктів громадських ініціатив, який міська рада Чугуєва планує провести в наступному році спеціально для новоприєднаних громад. Можна сказати, що цей конкурс є аналогом проведеного в Чугуєві вже не перший рік конкурсу проєктів «Громадський бюджет», в рамках якого щорічно отримують фінансування з місцевого бюджету найбільш затребувані ініціативи городян.

Слід зазначити, що в ході зустрічі стало зрозуміло, що громада Кам’яної Яруги не тільки ініціативна, але і досить досвідчена в питаннях участі в різних програмах технічної допомоги. Зокрема, на її рахунку кілька перемог в обласному конкурсі громадських ініціатив «Разом в майбутнє». Одним словом, фахівці міської ради, які займаються цією тематикою, і представники Кам’яної Яруги відразу ж знайшли спільну мову і навіть визначили приблизні напрямки майбутніх проєктів. Передбачається, що вони будуть розділені на категорії – малі і великі: фінансування перших складе близько 60 тис. грн, а других – до 100 тис. грн.

За підсумками зустрічі міський голова Галина Мінаєва висловила впевненість в тому, що після формального об’єднання Чугуєва та Кам’яної Яруги потенціал наших двох громад лише посилиться, що дасть імпульс для подальшого розвитку новоствореної об’єднаної громади.

– Нам під силу вирішувати завдання розвитку наших громад, оскільки у нас є досвід, ми маємо бажання, а головне – ми вміємо це робити, – зазначила Галина Мінаєва.