Суббота, октября 31, 2020

Формальне приєднання населених пунктів до Чугуєва в рамках створення Чугуївської міської територіальної громади  ще не відбулося, але перші кроки на шляху їх інтеграції в загальну громаду вже робляться

17 вересня група працівників виконавчого комітету Чугуївської міської ради на чолі з міським головою Галиною Мінаєвою побувала в Кам’яній Ярузі, де зустрілася з представниками селищної ради та бюджетної сфери селища. Темою зустрічі стала участь кам’янояружців в конкурсі проєктів громадських ініціатив, який міська рада Чугуєва планує провести в наступному році спеціально для новоприєднаних громад. Можна сказати, що цей конкурс є аналогом проведеного в Чугуєві вже не перший рік конкурсу проєктів «Громадський бюджет», в рамках якого щорічно отримують фінансування з місцевого бюджету найбільш затребувані ініціативи городян.

Слід зазначити, що в ході зустрічі стало зрозуміло, що громада Кам’яної Яруги не тільки ініціативна, але і досить досвідчена в питаннях участі в різних програмах технічної допомоги. Зокрема, на її рахунку кілька перемог в обласному конкурсі громадських ініціатив «Разом в майбутнє». Одним словом, фахівці міської ради, які займаються цією тематикою, і представники Кам’яної Яруги відразу ж знайшли спільну мову і навіть визначили приблизні напрямки майбутніх проєктів. Передбачається, що вони будуть розділені на категорії – малі і великі: фінансування перших складе близько 60 тис. грн, а других – до 100 тис. грн.

За підсумками зустрічі міський голова Галина Мінаєва висловила впевненість в тому, що після формального об’єднання Чугуєва та Кам’яної Яруги потенціал наших двох громад лише посилиться, що дасть імпульс для подальшого розвитку новоствореної об’єднаної громади.

– Нам під силу вирішувати завдання розвитку наших громад, оскільки у нас є досвід, ми маємо бажання, а головне – ми вміємо це робити, – зазначила Галина Мінаєва.