Воскресенье, июня 13, 2021
 • Запрошуємо на вакцинацію!
  Запрошуємо на вакцинацію!

  Шановні мешканці Чугуївської міської територіальної громади! Чугуївський міський центр первинної медико-санітарної допомоги отримав 220 доз вакцини «Короновак» виробництва компанії Сіновак (Китай)

  Запрошуються особи з груп ризику: медики, військовослужбовці, працівники поліції, люди з хронічними захворюваннями та освітяни для вакцинації від коронавірусної інфекції.

  Кабінет щеплення розташований за адресою: м. Чугуїв, вул. Леонова, 4-А. Графік роботи: понеділок, середа, п’ятниця з 8.00 до 12.00.

  Продовжується реєстрація в чергу на вакцинацію від коронавірусної інфекції осіб, які не увійшли до пріоритетних груп, але бажають отримати щеплення. Записатися можна за телефоном 0675793706 з 8.00 до 14.30, крім неділі.

 • Заступник міського голови Костянтин Бармін відповідатиме на телефонні звернення громадян
  Заступник міського голови Костянтин Бармін відповідатиме на телефонні звернення громадян

  9 червня 2021 року з 16.00 до 17.00 відбудеться пряма лінія телефонного зв’язку заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Костянтина Барміна на тему: «Актуальні питання надання послуг населенню у сфері житлово-комунального господарства». Питання можна ставити за телефоном: (05746) 4-10-38

 • Запршуємо на вакцінацію
  Запршуємо на вакцінацію

Таке рішення прийняли члени виконавчого комітету Чугуївської міської ради на своєму черговому засіданні. В ході обговорення питання встановлення нового тарифу на послуги КП «Чугуївтепло» міський голова Галина Мінаєва зазначила, що основним мотивом для повернення одноставочного тарифу в Чугуєві стали численні звернення городян, які не готові платити за тепло цілий рік. Тепер, незважаючи на деякі складності для комунальників, які втратили джерела доходу в теплу пору року, чугуївці будуть платити за спожите тепло лише в опалювальний сезон.

При зростанні вартості більшості складових тарифу, але за рахунок зниження на 37% вартості газу, вартість тепла для чугуївців або не зміниться, або навіть може зменшитися в межах 5%.

А спеціально для будинків, в яких з технічних причин немає загальнобудинкових приладів обліку тепла, готується ще одне рішення виконавчого комітету, яке планується прийняти вже на наступному його засіданні. Щоб для жителів таких будинків (а це в основному багатоквартирні двоповерхівки) вартість тепла не зростала, прийнято рішення формувати тарифи з урахуванням так званого теплового навантаження. Нововведення в законодавстві від 2019 року дозволяють враховувати теплове навантаження при розрахунку тарифу. А оскільки абсолютна більшість таких будинків експлуатується вже понад півстоліття, то в міській раді прийняли рішення зменшити норму теплового навантаження, що дозволить якщо й не зменшити вартість тепла для їх мешканців, то хоча б утримати її на нинішньому рівні.