Четверг, января 21, 2021

 З нагоди свята відбулось урочисте зібрання в Чугуївському районному відділі Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Харківській області. Міський голова Галина Мінаєва від громади Чугуєва привітала рятувальників зі святом та подякувала їм за складну повсякденну  працю, за відданість своїй справі, за щоденний подвиг заради благополуччя земляків

Приклади відваги та рішучості, героїчних дій особового складу свідчать про те, що в рядах чугуївських рятувальників – сильні духом, перевірені часом і випробуваннями люди. Вдень та вночі рятувальники – на варті громадської безпеки.

За 2019 рік пожежно-рятувальні підрозділи виїжджали за сигналом 503 рази, з них: на пожежі – 355 (врятовано та евакуйовано 14 осіб), допомога іншим службам (в тому числі ДТП) – 71 раз, на ідентифікацію вибухово-небезпечних предметів – 65 разів.

Станом на 15 вересня 2020 року на території міста Чугуєва та Чугуївського району виникло 244 пожежі, загинуло 4 особи, травмовано 1 людину. Врятовано 5 життів, з них 1 дитина.

З нагоди відзначення Дня рятувальника та за активну участь у гасінні лісової пожежі біля с. Клугино-Башкирівка, яка виникла 02.09.2020 року, Подяку Чугуївського міського голови оголошено співробітникам Чугуївського районного відділу Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області. Відзнаки рятувальникам вручила міський голова Галина Мінаєва.

З теплими словами привітань до колег звернувся начальник Чугуївського районного відділу Володимир Назаренко. Він подякував колективу чугуївських рятувальників за сумлінне виконання службових обов’язків та висловив вдячність очільникам Чугуєва, Чугуївського району та громад Чугуївщини за підтримку та тісну співпрацю з пожежно-рятувальною частиною.

Довідково:

В рамках «Міської цільової Програми розвитку цивільного захисту міста Чугуєва на 2020-2022 роки» рішеннями Чугуївської міської ради виділено з міського бюджету:

– 220 тис. грн – на придбання паливо-мастильних матеріалів;

– 150 тис.грн – на придбання автомобільних шин для пожежних автомобілів, комплектів бойового одягу для пожежних, напірних пожежних рукавів.