Суббота, июня 12, 2021
 • Запрошуємо на вакцинацію!
  Запрошуємо на вакцинацію!

  Шановні мешканці Чугуївської міської територіальної громади! Чугуївський міський центр первинної медико-санітарної допомоги отримав 220 доз вакцини «Короновак» виробництва компанії Сіновак (Китай)

  Запрошуються особи з груп ризику: медики, військовослужбовці, працівники поліції, люди з хронічними захворюваннями та освітяни для вакцинації від коронавірусної інфекції.

  Кабінет щеплення розташований за адресою: м. Чугуїв, вул. Леонова, 4-А. Графік роботи: понеділок, середа, п’ятниця з 8.00 до 12.00.

  Продовжується реєстрація в чергу на вакцинацію від коронавірусної інфекції осіб, які не увійшли до пріоритетних груп, але бажають отримати щеплення. Записатися можна за телефоном 0675793706 з 8.00 до 14.30, крім неділі.

 • Заступник міського голови Костянтин Бармін відповідатиме на телефонні звернення громадян
  Заступник міського голови Костянтин Бармін відповідатиме на телефонні звернення громадян

  9 червня 2021 року з 16.00 до 17.00 відбудеться пряма лінія телефонного зв’язку заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Костянтина Барміна на тему: «Актуальні питання надання послуг населенню у сфері житлово-комунального господарства». Питання можна ставити за телефоном: (05746) 4-10-38

 • Запршуємо на вакцінацію
  Запршуємо на вакцінацію

Пряма лінія на тему «Актуальні питання в напрямку землекористування, економіки, архітектури, надання послуг населенню у сфері торгівлі, побутового обслуговування та автотранспортних перевезень» відбулась 17 вересня

Одним із актуальніших питань останнім часом є питання безкоштовного проїзду у громадському транспорті категорії громадян, які користуються пільгами, а саме – учасників бойових дій. На сьогодні відшкодування за проїзд пільговиків перевізникам здійснюється із міського бюджету. В Чугуєві учасників бойових дій дуже багато, і права безкоштовного проїзду їх ніхто не позбавляв. Наприкінці розмови Ігор Кащавцев запевнив, що до перевізників, які здійснюють маршрути по м.Чугуєву, будуть направлені відповідні листи щодо дотримання водіями діючого законодавства з даного питання.

Також учасників бойових дій цікавило питання, коли розпочнеться виділення земельних ділянок учасникам АТО/ООС. Заступник міського голови повідомив, що відповідно до календарного плану робіт вже у жовтні поточного року планується виготовлення землевпорядної документації для подальшої передачі у власність учасникам АТО/ООС земельних ділянок.

Один із мешканців звернувся з питанням, яким чином можна оформити земельну ділянку під самочинно збудованим гаражем. Йому було надано відповідь, що зпочатку необхідно оформити право власності на будівлю – тобто гараж, а тільки потім із заявою на оформлення землі звернутись до Центру надання адміністративних послуг, де нададуть детальну інформацію про подальші дії.