Суббота, октября 31, 2020

Пряма лінія на тему «Актуальні питання в напрямку землекористування, економіки, архітектури, надання послуг населенню у сфері торгівлі, побутового обслуговування та автотранспортних перевезень» відбулась 17 вересня

Одним із актуальніших питань останнім часом є питання безкоштовного проїзду у громадському транспорті категорії громадян, які користуються пільгами, а саме – учасників бойових дій. На сьогодні відшкодування за проїзд пільговиків перевізникам здійснюється із міського бюджету. В Чугуєві учасників бойових дій дуже багато, і права безкоштовного проїзду їх ніхто не позбавляв. Наприкінці розмови Ігор Кащавцев запевнив, що до перевізників, які здійснюють маршрути по м.Чугуєву, будуть направлені відповідні листи щодо дотримання водіями діючого законодавства з даного питання.

Також учасників бойових дій цікавило питання, коли розпочнеться виділення земельних ділянок учасникам АТО/ООС. Заступник міського голови повідомив, що відповідно до календарного плану робіт вже у жовтні поточного року планується виготовлення землевпорядної документації для подальшої передачі у власність учасникам АТО/ООС земельних ділянок.

Один із мешканців звернувся з питанням, яким чином можна оформити земельну ділянку під самочинно збудованим гаражем. Йому було надано відповідь, що зпочатку необхідно оформити право власності на будівлю – тобто гараж, а тільки потім із заявою на оформлення землі звернутись до Центру надання адміністративних послуг, де нададуть детальну інформацію про подальші дії.