Суббота, июня 12, 2021
 • Запрошуємо на вакцинацію!
  Запрошуємо на вакцинацію!

  Шановні мешканці Чугуївської міської територіальної громади! Чугуївський міський центр первинної медико-санітарної допомоги отримав 220 доз вакцини «Короновак» виробництва компанії Сіновак (Китай)

  Запрошуються особи з груп ризику: медики, військовослужбовці, працівники поліції, люди з хронічними захворюваннями та освітяни для вакцинації від коронавірусної інфекції.

  Кабінет щеплення розташований за адресою: м. Чугуїв, вул. Леонова, 4-А. Графік роботи: понеділок, середа, п’ятниця з 8.00 до 12.00.

  Продовжується реєстрація в чергу на вакцинацію від коронавірусної інфекції осіб, які не увійшли до пріоритетних груп, але бажають отримати щеплення. Записатися можна за телефоном 0675793706 з 8.00 до 14.30, крім неділі.

 • Заступник міського голови Костянтин Бармін відповідатиме на телефонні звернення громадян
  Заступник міського голови Костянтин Бармін відповідатиме на телефонні звернення громадян

  9 червня 2021 року з 16.00 до 17.00 відбудеться пряма лінія телефонного зв’язку заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Костянтина Барміна на тему: «Актуальні питання надання послуг населенню у сфері житлово-комунального господарства». Питання можна ставити за телефоном: (05746) 4-10-38

 • Запршуємо на вакцінацію
  Запршуємо на вакцінацію

Триває поточний ремонт вулиці Зачуговської, який проводиться за кошти міського бюджету. Цього тижня на об’єкті побувала міський голова Галина Мінаєва, щоб на власні очі переконатися в якісному проведенні робіт. Користуючись нагодою, Галина Миколаївна зустрілася з депутатом міської ради від Зачуговки Миколою Нарожним і обговорила з ним ряд робочих моментів благоустрою мікрорайону.

По вул. Уланська від перехрестя з вулицею Старонікольська завершено облаштування тротуару.  Раніше дорожники відремонтували ділянку тротуару на Старонікольській між вулицями Перемоги та Уланська. Таким чином, відтепер пішоходи і, що особливо важливо, школярі можуть безпечно та зручно пересуватися маршрутом, що поєднує центр міста і район НВК № 5. Всі роботи було проведено підрядною організацією за кошти міського бюджету.