Суббота, июня 12, 2021
 • Запрошуємо на вакцинацію!
  Запрошуємо на вакцинацію!

  Шановні мешканці Чугуївської міської територіальної громади! Чугуївський міський центр первинної медико-санітарної допомоги отримав 220 доз вакцини «Короновак» виробництва компанії Сіновак (Китай)

  Запрошуються особи з груп ризику: медики, військовослужбовці, працівники поліції, люди з хронічними захворюваннями та освітяни для вакцинації від коронавірусної інфекції.

  Кабінет щеплення розташований за адресою: м. Чугуїв, вул. Леонова, 4-А. Графік роботи: понеділок, середа, п’ятниця з 8.00 до 12.00.

  Продовжується реєстрація в чергу на вакцинацію від коронавірусної інфекції осіб, які не увійшли до пріоритетних груп, але бажають отримати щеплення. Записатися можна за телефоном 0675793706 з 8.00 до 14.30, крім неділі.

 • Заступник міського голови Костянтин Бармін відповідатиме на телефонні звернення громадян
  Заступник міського голови Костянтин Бармін відповідатиме на телефонні звернення громадян

  9 червня 2021 року з 16.00 до 17.00 відбудеться пряма лінія телефонного зв’язку заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Костянтина Барміна на тему: «Актуальні питання надання послуг населенню у сфері житлово-комунального господарства». Питання можна ставити за телефоном: (05746) 4-10-38

 • Запршуємо на вакцінацію
  Запршуємо на вакцінацію

Чугуївська міська рада нагороджена Харківською обласною державною адміністрацією за ІІ місце за підсумками роботи з розвитку фізичної культури і спорту за 2019 рік. Губернатор Харківщини Олексій Кучер вручив нагороду міському голові Галині Мінаєвій під час урочистостей, що відбулись 11 вересня на базі Обласного спортивного комплексу «Металіст» з нагоди святкування Дня фізичної культури та спорту.

Вітаємо всю спортивну спільноту Чугуєва з цією нагородою, адже без вашої активної участі в спортивному житті міста було б неможливим досягнути високих показників у розвитку фізкультури та спорту.

Також під час урочистостей Почесну грамоту Харківської обласної державної адміністрації отримала начальник відділу у справах молоді та спорту Чугуївської міської ради Світлана Лиманська за багаторічну сумлінну працю, високий рівень професійної майстерності, популяризацію фізичної культури і спорту на Харківщині та з нагоди Дня фізичної культури та спорту.