Суббота, июня 12, 2021
 • Запрошуємо на вакцинацію!
  Запрошуємо на вакцинацію!

  Шановні мешканці Чугуївської міської територіальної громади! Чугуївський міський центр первинної медико-санітарної допомоги отримав 220 доз вакцини «Короновак» виробництва компанії Сіновак (Китай)

  Запрошуються особи з груп ризику: медики, військовослужбовці, працівники поліції, люди з хронічними захворюваннями та освітяни для вакцинації від коронавірусної інфекції.

  Кабінет щеплення розташований за адресою: м. Чугуїв, вул. Леонова, 4-А. Графік роботи: понеділок, середа, п’ятниця з 8.00 до 12.00.

  Продовжується реєстрація в чергу на вакцинацію від коронавірусної інфекції осіб, які не увійшли до пріоритетних груп, але бажають отримати щеплення. Записатися можна за телефоном 0675793706 з 8.00 до 14.30, крім неділі.

 • Заступник міського голови Костянтин Бармін відповідатиме на телефонні звернення громадян
  Заступник міського голови Костянтин Бармін відповідатиме на телефонні звернення громадян

  9 червня 2021 року з 16.00 до 17.00 відбудеться пряма лінія телефонного зв’язку заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Костянтина Барміна на тему: «Актуальні питання надання послуг населенню у сфері житлово-комунального господарства». Питання можна ставити за телефоном: (05746) 4-10-38

 • Запршуємо на вакцінацію
  Запршуємо на вакцінацію

Освітня галузь завжди у пріоритеті міської влади. Щорічно у кожному закладі виконується низка заходів з поточних та капітальних ремонтів, благоустрою, естетичного оформлення, зміцнення матеріально­технічної бази та дидактичного наповнення, аби навчально­виховний процес відбувався у сучасних та зручних умовах

У перші дні нового навчального року міський голова Галина Мінаєва відвідала декілька загальноосвітніх закладів, де вже виконані та продовжуються ремонтні роботи, поспілкувалася з їх керівниками та підрядниками, вкотре наголосивши на дотриманні графіків виконання робіт, їх якості, а отже, ефективному використанні коштів громади.

У Клугино-Башкирівській ЗОШ капітально відремонтовано актову залу, замінено вікна, глядацькі крісла, облаштовано сцену. Поруч створено шкільний хаб – майданчик для вільного спілкування молоді. Ці дві тематичні зони доповнюються музичним класом, де наразі ще триває ремонт, а от нове обладнання для нього вже придбано у рамках Громадського бюджету.

У НВК № 8 зовсім по-новому виглядає кабінет трудового виховання, що обладнано сучасними побутовими приладами та новими меблями, що дозволить проводити якісні уроки з набуття учнями необхідних життєвих навичок. Також у закладі створено сучасну медіатеку (що приходять на заміну бібліотекам) – широкий інформаційний простір, що буде й надалі змістовно наповнюватися.

У ЗОШ № 4 – на завершальному етапі капітальний ремонт покрівлі. Поступово приміщення однієї з старіших шкіл міста набувають більш сучасного та доглянутого вигляду. Затишно та красиво виглядають навчальні класи Нової української школи. Вони оснащені усім необхідним медійним обладнанням, дидактичними матеріалами, територіями для навчання та відпочинку. Також тут наприкінці літа встановлено сучасний дитячий майданчик.

Після огляду закладів освіти міський голова запевнила, що їх осучаснення триватиме й надалі, адже це – запорука якісного навчально-виховного процесу  та комфорту його учасників.