Воскресенье, июня 13, 2021
 • Запрошуємо на вакцинацію!
  Запрошуємо на вакцинацію!

  Шановні мешканці Чугуївської міської територіальної громади! Чугуївський міський центр первинної медико-санітарної допомоги отримав 220 доз вакцини «Короновак» виробництва компанії Сіновак (Китай)

  Запрошуються особи з груп ризику: медики, військовослужбовці, працівники поліції, люди з хронічними захворюваннями та освітяни для вакцинації від коронавірусної інфекції.

  Кабінет щеплення розташований за адресою: м. Чугуїв, вул. Леонова, 4-А. Графік роботи: понеділок, середа, п’ятниця з 8.00 до 12.00.

  Продовжується реєстрація в чергу на вакцинацію від коронавірусної інфекції осіб, які не увійшли до пріоритетних груп, але бажають отримати щеплення. Записатися можна за телефоном 0675793706 з 8.00 до 14.30, крім неділі.

 • Заступник міського голови Костянтин Бармін відповідатиме на телефонні звернення громадян
  Заступник міського голови Костянтин Бармін відповідатиме на телефонні звернення громадян

  9 червня 2021 року з 16.00 до 17.00 відбудеться пряма лінія телефонного зв’язку заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Костянтина Барміна на тему: «Актуальні питання надання послуг населенню у сфері житлово-комунального господарства». Питання можна ставити за телефоном: (05746) 4-10-38

 • Запршуємо на вакцінацію
  Запршуємо на вакцінацію

Міський голова Галина Мінаєва провела робочу зустріч з директором АТП-16350 Іваном Краснопольським. Предметом обговорення стали пасажирські перевезення за маршрутом громадського транспорту до мікрорайону Осинівка.

Місцеві мешканці під час прямої лінії телефонного зв’язку, що відбулась у понеділок, поскаржились міському голові на те, що кількість пасажирського транспорту не відповідає потребам мікрорайону – в ранкові години пік не вистачає вільних місць на всіх бажаючих скористатися послугою. В результаті люди не можуть вчасно потрапити на роботу, а діти – до школи. Мешканці попросили сприяння у вирішенні цієї проблеми. Також осинівці висловили побажання дещо скоригувати маршрут громадського транспорту.

Всі ці питання Галина Мінаєва переадресувала директору автотранспортного підприємства, яке здійснює пасажирські перевезення на території Чугуєва. Іван Краснопольський у розмові з міським головою пообіцяв вжити необхідних заходів для вирішення проблеми: обстежити маршрут та спрямувати додаткові маршрутки або великий автобус у години пік.