Суббота, октября 31, 2020

Міський голова Галина Мінаєва провела робочу зустріч з директором АТП-16350 Іваном Краснопольським. Предметом обговорення стали пасажирські перевезення за маршрутом громадського транспорту до мікрорайону Осинівка.

Місцеві мешканці під час прямої лінії телефонного зв’язку, що відбулась у понеділок, поскаржились міському голові на те, що кількість пасажирського транспорту не відповідає потребам мікрорайону – в ранкові години пік не вистачає вільних місць на всіх бажаючих скористатися послугою. В результаті люди не можуть вчасно потрапити на роботу, а діти – до школи. Мешканці попросили сприяння у вирішенні цієї проблеми. Також осинівці висловили побажання дещо скоригувати маршрут громадського транспорту.

Всі ці питання Галина Мінаєва переадресувала директору автотранспортного підприємства, яке здійснює пасажирські перевезення на території Чугуєва. Іван Краснопольський у розмові з міським головою пообіцяв вжити необхідних заходів для вирішення проблеми: обстежити маршрут та спрямувати додаткові маршрутки або великий автобус у години пік.