Суббота, октября 31, 2020

Почався ремонт у трьох кабінетах, які районний Центр первинної медико­санітарної допомоги передав своїм міським колегам

Вчора міський голова Галина Мінаєва побувала на другому поверсі поліклініки, де після її неодноразових наполегливих прохань громаді Чугуєва були виділені ще три кабінети для роботи міських сімейних лікарів. Як відомо, три кімнати вже були виділені міському ЦПМСД раніше: на даний час в них ведуть прийом лікарі Тетяна Зюзя і Олександр Булаков. Тепер робочі місця в поліклініці будуть обладнані ще для кількох міських лікарів і їх медсестер. Крім того, за словами головного лікаря міського центру первинної медицини Тетяни Сабади, крім двох кабінетів для прийому пацієнтів, буде також обладнано кімнату для денного стаціонару.

Міський голова, зустрівшись з будівельниками, попросила їх закінчити роботи максимально якісно і в стислі терміни, до настання сезонного піку респіраторної захворюваності. А в розмові з медиками Галина Миколаївна зазначила, що сучасне обладнання для нових кабінетів уже є, і оснащені вони будуть не гірше, ніж всі інші міські амбулаторії сімейної медицини.

Що ж, це приємна новина, адже тепер вдасться не тільки забезпечити нові комфортні умови для медиків і пацієнтів, а й істотно розвантажити вже існуючу амбулаторію на Леонова.