Ювілейні урочистості відбулись 11 вересня. До Дня народження навчальний заклад отримав чудовий подарунок – в школі було відкрито оновлену актову залу та молодіжний хаб. Ремонт і оздоблення приміщень було проведено за кошти міського бюджету. Зі святом колектив школи в урочистий день привітала міський голова Галина Мінаєва.

Свого часу, в 1985 році, відкриття школи на території військового містечка було надважливою подією. За 35 років школа увійшла в історію міста як одна з найсильніших. Це була перша в місті гімназія – сучасний навчальний заклад для обдарованих дітей з поглибленим вивченням англійської мови. Уже в той час колектив ставив перед собою високі цілі й давав відмінні результати. Майже 2 тисячі випускників, з них 94 медалісти, закінчили школу за ці роки.

В Клугино-Башкирівській школі завжди панує особлива атмосфера творчості та ентузіазму. Відмінними рисами колективу закладу є надзвичайна ініціативність, неординарність і самобутність. Найкращим красномовним показником роботи педагогів є успіхи учнів, їх високі навчальні, творчі, спортивні досягнення.

Клугино-Башкирівська школа по праву вважається центром освітнього та культурного життя військового містечка. Тут з’явився одним з перших в місті багатофункціональний спортивний майданчик, перша медіатека, унікальний, єдиний в місті музей «Захисників України». І ось в ювілейний рік школа отримала сучасну актову залу і молодіжний хаб.

З ювілеєм школу щиро вітали міський голова Галина Мінаєва та вся освітянська родина міста. Творчий подарунок підготували Яна Ващук – співачка, директор Культурного центру «Імідж», творча кар’єра якої починалась в шкільні роки саме в Клугино-Башкирівській школі, талановита випускниця, вокалістка Дарина Сладкіх, та вокальний колектив «Калинонька».

Нехай же ювілейне свято надихне дітей і педагогів на нові перемоги та здобутки.

Template Design © Joomla Templates | GavickPro. All rights reserved.