Суббота, октября 31, 2020

11 вересня в міській раді відбувся урочистий захід, присвячений Дню фізичної культури та спорту.

Це свято відзначається в Україні у другу суботу вересня. Міський голова Галина Мінаєва разом зі своїм заступником Тетяною Вінник та начальником відділу у справах молоді та спорту Світланою Лиманською привітали чугуївських спортсменів, тренерів, керівників спортивних клубів та громадських організацій, ентузіастів спорту. Галина Мінаєва подякувала їм за створення позитивного іміджу міста та побажала нових успіхів і спортивних досягнень.

Міський голова Галина Мінаєва привітала з Днем фізкультури та спорту фітнес-інструкторів MARIN CLUB Ірину Петрову та Тетяну Ананьєву.

Фітнес-клуб почав працювати у нашому місті не так давно, але вже встиг стати осередком спортивного життя міста. Це сучасний заклад, який відкриває безліч можливостей для занять спортом з принципово новим для Чугуєва рівнем фітнес-індустрії. До Дня фізкультури та спорту фітнес-інструктори клубу Ірина Петрова та Тетяна Ананьева були нагороджені Почесними грамотами відділення Національного олімпійського комітету України в Харківській області та Подяками Чугуївського міського голови. Відзнаки інструкторам Галина Мінаєва вручила особисто, а також побажала нових успіхів та перемог.