Четверг, декабря 03, 2020

У середу міський голова Галина Мінаєва зустрілася з народними депутатами України від політичної партії «Слуга народу» Олегом Бондаренком, головою Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування, та Андрієм Одарченком

Предметом обговорення під час зустрічі стала можливість підтримки «слугами народу» в парламенті вирішення трьох проблем, що хвилюють сьогодні не тільки міську владу, а й більшість чугуївців. Зокрема, мова йшла про фінансову підтримку з боку держави ремонту комунальних (внутрішньоміських) доріг, розчищення русла Сіверського Дінця та реконструкції Соборної площі. Кожна з порушених на зустрічі тем вимагає фінансування на десятки мільйонів гривень, що, звичайно, не під силу місцевому бюджету Чугуєва (наприклад, тільки вишукувальні та геодезичні роботи з ескізами реконструкції площі коштують близько 3 млн грн). Саме тому для громади так важлива підтримка з боку держави. За словами міського голови Галини Мінаєвої, її позиція знайшла порозуміння з боку народних депутатів, яких особливо зацікавив той факт, що місто не просто просить допомоги, але і вже провело значний обсяг підготовчих робіт для вирішення порушених питань. Зокрема, в питаннях розчищення русла річки та реконструкції площі вже є попередні експертні висновки спеціалізованих науково-дослідних установ і навіть розроблено техніко-економічне обґрунтування робіт.

Будемо сподіватися, що вирішення важливих для громади питань знайде підтримку з боку президентської фракції в парламенті, тим більше, що певні позитивні сигнали після зустрічі міського голови з нардепами вже отримані: наступного тижня запланована зустріч Галини Мінаєвої з заступником керівника Державного агентства водних ресурсів України Михайлом Хорєвим. На зустрічі будуть обговорюватися конкретні технічні моменти майбутніх робіт з розчищення русла Сіверського Дінця в межах кордонів Чугуєва.