Суббота, июля 31, 2021
 • Запрошуємо на вакцинацію!
  Запрошуємо на вакцинацію!

  Шановні мешканці Чугуївської міської територіальної громади! Чугуївський міський центр первинної медико-санітарної допомоги отримав 220 доз вакцини «Короновак» виробництва компанії Сіновак (Китай)

  Запрошуються особи з груп ризику: медики, військовослужбовці, працівники поліції, люди з хронічними захворюваннями та освітяни для вакцинації від коронавірусної інфекції.

  Кабінет щеплення розташований за адресою: м. Чугуїв, вул. Леонова, 4-А. Графік роботи: понеділок, середа, п’ятниця з 8.00 до 12.00.

  Продовжується реєстрація в чергу на вакцинацію від коронавірусної інфекції осіб, які не увійшли до пріоритетних груп, але бажають отримати щеплення. Записатися можна за телефоном 0675793706 з 8.00 до 14.30, крім неділі.

 Реалізація проєкту з облаштування в Чугуєві тимчасового житла для переселенців зі сходу України, які постраждали від бойових дій в Луганській і Донецькій областях, стартувала

Міський голова Галина Мінаєва побувала на вулиці Кожедуба, де почалися роботи з демонтажу будівлі колишньої державної нотаріальної контори. На її місці планується побудувати житло для переселенців за кошти, виділені Українським фондом соціальних інвестицій, який в свою чергу фінансується урядом Німеччини. Відповідний договір був підписаний цього року до Дня міста Чугуєва.

Передбачається, що нова будівля складатиметься з шести окремих квартир. Всі вони будуть знаходитися в комунальній власності і тимчасово надаватися переселенцям або чугуївцям, які відчувають гостру потребу в житлі.

За словами міського голови, проєкт будівлі вже розроблений і затверджений, восени нинішнього року буде підготовлено фундамент, а безпосередньо будівництво об’єкта розпочнеться навесні 2021 року.