Суббота, сентября 19, 2020

Минулого тижня відбулася позачергова LХ сесія Чугуївської міської ради, яку провела міський голова Галина Мінаєва. Було розглянуто чотири питання порядку денного

Зокрема, депутати внесли зміни відразу в дві програми – розвитку цивільного захисту міста Чугуєва на 2020-2022 роки та відзначення в Чугуєві державних, міських, професійних свят, знаменних, пам’ятних, ювілейних та інших дат на 2020-2022 роки.

Обидві ці зміни пов’язані з недавньою пожежею біля с. Клугино-Башкирівка: перша дозволить профінансувати з міського бюджету паливо для райвідділу ДСНС на суму 100 тис. грн. (загалом допомогу на пальне в цьому році рятувальникам надано на 370 тис. грн), а друга – преміювати співробітників МНС і лісового господарства, які найбільше відзначилися в боротьбі з лісовою пожежею. Ще одним пунктом депутати внесли до міського бюджету зміни, що дозволяють фінансувати попередні рішення.

Також було проголосовано рішення про прийняття в комунальну власність територіальної громади з подальшою передачею її на баланс комунального підприємства «Чугуїввода» комбінованої машини КО-503ІВК-16 на шасі МАЗ-6312 з мулосмоком та каналопромивочним обладнанням.