Суббота, сентября 19, 2020

З початку вересня в Чугуєві в межах Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок» проводяться профілактичні рейди з метою виявлення дітей, які пропускають навчання без поважних причин. Такі рейди проводяться представниками служби у справах дітей, управління освіти, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в навчальний час в громадських місцях можливого перебування дітей

Так, під час проведення профілактичного рейду 08.09.2020 у громадських місцях були виявлені 3 дитини шкільного віку, за поясненнями батьків діти пропускають навчання через перебування на лікарняному.

Шановні батьки!

Доводимо до вашого відома, що, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 684 від 13.09.2017, у разі відсутності учнів на навчальних заняттях протягом 10 робочих днів поспіль з невідомих або без поважних причин, заклад освіти невідкладно надає інформацію про таких учнів до органу Національної поліції та до служби у справах дітей для здійснення заходів відповідно до законодавства, пов’язаних із захистом прав дітей на здобуття загальної середньої освіти.

Це означає, що батьки будуть притягнуті до адміністративної відповідальності. На перший раз стягнення може бути у вигляді попередження або у вигляді штрафу в розмірі від 850 грн до 1700 грн.

Якщо ситуація з пропусками навчання без поважних причин повториться – адміністративне стягнення складатиме від 1700 грн до 5100 грн, без урахування судового збору. Такі справи розглядаються у суді.