Суббота, сентября 19, 2020

Цього тижня в Чугуєві з робочою поїздкою побував голова Харківської обласної ради Сергій Чернов. Його метою стало ознайомлення з підсумками реалізації проєктів, з якими Чугуїв переміг в обласному конкурсі  міні-проєктів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє». Сергій Чернов разом з міським головою  Галиною Мінаєвою побували відразу на декількох об’єктах в різних мікрорайонах Чугуєва

Зокрема, в НВК № 6 презентували результати мініпроєкту «Англійська для всіх». Тут в одній з класних кімнат облаштований лінгафонний кабінет, сучасне обладнання якого не тільки буде сприяти ефективному вивченню іноземних мов учнями, а й дозволить їм буквально зробити крок за межі свого навчального закладу і брати участь в міжнародних лінгвістичних олімпіадах і конкурсах.
Ще один, якщо можна так висловитися, «шкільний» мініпроєкт - «Територія дружби». Він дозволить створити комфортні умови для проведення дозвілля учнів 1-4 класів Чугуївського НВК № 5 у позаурочний час, в перервах під час навчально-виховного процесу, на прогулянках групи продовженого дня і в період роботи літнього пришкільного табору. На подвір’ї школи вже облаштовано дитячий майданчик зі штучним покриттям та ігровими формами, деякі з яких не мають аналогів в Чугуєві і вже встигли полюбитися дітворі.
Не вперше в конкурсі «Разом в майбутнє» перемагає комунальний заклад «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «ШАНС». У нинішньому році на його базі створено зону вуличного
реабілітаційного простору. Це майданчик і зони відпочинку зі спеціальним обладнанням дозвіллєвого, когнітивного і фізично-розвивального плану.
Завдяки реалізації мініпроєкту «Бібліоняня» на базі бібліотеки для дітей Чугуївської ЦБС створена територія дитячого розвитку і активності для проведення змістовного дозвілля. Зокрема, мова йде про надання підтримки батькам для нетривалого перебування дітей у віці від 5 до 13 років в комфортному і безпечному середовищі, допомогу учням у підготовці домашніх завдань, проведення занять психологічного розвантаження дитини по арт-терапії та казкотерапії.
Поспілкувавшись з колективами чугуєвських установ, які стали переможцями в конкурсі «Разом в майбутнє», Сергій Чернов зазначив, що Чугуїв сьогодні є беззаперечним лідером в Харківській області не тільки за активністю участі в різних програмах і конкурсах технічної підтримки, але і що ще важливіше – по їх успішному втіленню в життя.
– Кадровий потенціал Чугуєва, досвід працюючих тут фахівців дозволить місту не тільки стати центром майбутньої територіальної громади, а й новостворюваного укрупненого району, куди увійдуть відразу кілька нинішніх районів області, - сказав Сергій Чернов.
На завершення візиту голова Харківської обласної ради і міський голова Галина Мінаєва відвідали Свято-Покровський собор, де ознайомилися з ходом будівельних робіт.